Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
20.01.2021 14 minut čtení

[Kompletní průvodce] Jak se správně naučit obchodovat a proč je výběr kurzu tak důležitý, jako výběr investice

Pokud chcete začít investovat, nejdříve se potřebujete naučit JAK. A pokud se to chcete naučit efektivně, je pro Vás výběr správné výuky stejně důležitý, jako investice samotná. Podíváme se tedy, jak má výuka vypadat a na co si dát při výběru pozor.

Pokud se rozhodnete vstoupit do investic, je pro Vás vzdělání stěžejní. Nikdy byste neměli na trh vstupovat bez jakýchkoli znalostí a zkušeností.

Sednete si tedy k internetu a zadáte: "kurz investice". Vyskočí na Vás tisíce možností - knihy, webináře, semináře, výuky on-line i off-line. Do finále výběr kurzu bude stejně náročný jako výběr investice samotné.

Jak by měla vypadat správná výuka a proč je tak důležité si vybrat správně, abyste pak měli na trhu s investicemi šanci uspět? Na to se dopodrobna podíváme v tomto článku.

Obsah:

 1. Proč byste se…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +10
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
 • Ahojte bolo by dobre dat nejake zdroje webinarov a seminarov ktore su na trhu kvalitne pripadne knihy a ine 😉

  +1
  • Dobrý den, Vladimíre. Pokud jste úplný začátečník, určitě bychom Vám doporučili náš webinář: Úvod do světa investic roku 2021 (https://bit.ly/tradaczwebinar2021), kde získáte základní přehled.

   Ale jak píšeme v článku, pokud se chcete naučit opravdu samostatně obchodovat, pouze semináře a knížky Vás to nenaučí, protože jim chybí zásadní věc - individuální přístup a zpětná vazba na Vaše obchody :). Pokud by Vás zajímalo víc, určitě mrkněte na naše stránky: https://trading-academy.cz

   +1
 • že bych se přihlásil na nějáký kurz? Si tak jen doplnit chybějcí informace, ty co mám dal do lepšího rámce a pochopení..

  0
  • Dobrý den, Radomíre. Pokud hledáte investiční kurz, určitě mrkněte na naše stránky: https://trading-academy.cz/osobni-vyuka/.Zaměřujeme se na čistě individuální výuku a klademe důraz především na pravidelný trénink. Takže získáte nejenom všechny potřebné informace v ucelené formě, ale zároveň se je naučíte využít při svém reálném tradingu.

   0
 • Dobrý den, jsem pravidelný čtenář a rád bych se pustil do obchodování, můžete poradit kde se přihlásit do obchodování s akciemi u seriozní společnosti?

  0
  • Pro začátek bych doporučil platformu XTB a používat pár měsíců demo účet.

   +1
  • Dobrý den, Davide. Pokud s obchodováním jako takovým ještě nemáte zkušenosti, dle našeho názoru není nejlepší začínat jako první obchodovat právě s akciemi - hlavně v této době, kdy trhy jsou dost nevyzpytatelné. A pokud už jsou akcie Vaší pevnou volbou, určitě je dobré se nezaměřovat pouze na akciový segment, ale diverzifikovat své prostředky. My se tomuto tématu celkem podrobně věnujeme na našem webináři "Úvod do světa investic roku 2020" https://bit.ly/tradaczwebinar2021. Nebo se na nás obraťte na info@trading-academy.cz

   0
  • 0
  • @Michael  děkuji

   0
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím