Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
18.01.2021 6 minut čtení

Digitalizace lékařské péče je nevyhnutelná budoucnost: Skrz které akcie na ní můžete zbohatnout?

Můžeme si stokrát namlouvat, že služba telemedicíny (laicky lékař na telefonu) loni zažila boom hlavně kvůli pandemii a lockdownům. Faktem ale je, že tento obor výrazně rostl již před rokem 2020 a do budoucna bude stále dominantnější.

Každý lékař vám řekne, že je vždycky lepší, když může pacienta i s běžným zdravotním problémem vidět osobně. A v dobách bídného internetu, nekvalitních foťáků a tlačítkových telefonů to dávalo perfektní smysl. Digitalizace ale letí kupředu a nástup 5G by měl být již pouhou třešinkou na dortu, která telemedicíně nebo telezdravotnictví či virtuální zdravotní péči (říkejme tomu dle libosti) a virtuálním návštěvám lékaře z vašeho domova otevře - pravděpodobně v kombinaci s chytrými klinickými testy a možností sdílet vaše biometrická data jako tep…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +22
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
  • Díky za zajímavé tipy. Odvětví je to určitě perspektivní s prognózou silného růstu. Nicméně u American Well svítí na Yahoo Finance "overvalued" a "bearish pattern detected". Proto bude lepší s nákupem počkat na korekci.

    +2
  • Nevím. Teladoc je snadno nahraditelný. Jasně, je průkopník sektoru, ale je také překoupený. Takže za mě NE. A odhaduji NE i po korekci v tomto roce.

    0
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím