07.01.2021 6 minut čtení

6 důvodů proč trh s elektrickými vozy v následující dekádě výrazně poroste

Vesmírná turistika, virtuální měny, 5G sítě, fintech, umělá inteligence jsou oblasti, které nepochybně čeká v následujících letech významný růst. Existuje odvětví, trh, inovace, která má ještě větší potenciál růstu?

Které odvětví převálcuje v následující dekádě všechny ostatní trendy? Bude to elektromobilita. Průkopníci na poli s elektromobily v čele s firmou Tesla udělali v minulých letech obrovský kus práce a otevřeli téměř neomezené možnosti v tomto relativně mladém oboru.

Nastupovat! Vlak je připraven k odjezdu

Investoři neradi nasedají do rozjetého vlaku. Největší výnosy investoři získávají, když vlak ještě stojí a teprve se chystá na dlouhou cestu. Sice trh s elektrickými vozy je zde již několik let a mohlo by se zdát, že nám vlak zase ujel, ale opak je pravdou.

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +16
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
  • Bylo by možné někdy v budoucnu udělat i článek, který by byl zaměřen na konkrétní společnosti "subtrhů" v bodě dva výše ? Děkuji :)

    +1
  • @Luque U odkazů na akcie můžete použít symbol $ (pravý Alt + kroužkované u) a napsat ticker, odkaz se pak vytvoří po vydání automaticky + po najetí myší se ukáže miniatura grafu, takže: $TSLA, $QS $NIO, $LI, $XPEV, $NKLA 😉

    0