06.01.2021 2 minuty čtení

Pepa už v tom slušně jede!

Skutečný příběh na aktuální téma! Pokračování… Jak to vypadá, když necháme zajít věci příliš daleko! Další část příběhu Josefa Nováka vychází ze zkušenosti mých klientů, kteří se rozhodli syndrom vyhoření řešit.

Na kurtu jsem nestál ani nepamatuju, ale v podstatě mi to nijak nechybí. 
Kde bych na to asi tak sebral energii? Jsem rád, že jsem rád. 
Další úplně promarněný den. To jsem toho teda udělal. Holt si nad ten report budu muset sednout večer a během zejtřka. To bych tak nějak měl zvládnout. Potřeboval bych, aby den měl aspoň 48 hodin. Sakra. Dorazily mi další čtyři emaily, který musím ihned vyřídit. Ještě, že mě kolegové maj. Nevím, co by si beze mě počali. 
Nevíš? Neumíš? Neznáš?  Zajdi za Pepou, ten ti poradí. Pepa, má řešení na každý váš problém... Zas na druhou stranu jsem rád, že jim umím poradit a vyřešit jejich potíže. Kdyby všichni makali jako já, to by to ve firmě vypadalo úplně jinak. Ale ty padavky už před 16.30 stojí u píchaček a běží si po svým. Hrůza. Kde je zodpovědnost vůči firmě? Copak jim nevadí, že nemají dodělaný věci? Nechápu... 
Do kelu, vždyť já zejtra slíbil klukům z klubu, že s nima konečně zajdu na pivko. Tohle už fakt nemůžu odmítnout. Už jsem se vymluvil na poslední tři setkání. Nějak to dám. Prostě se tam na chvíli ukážu, aby neřekli.
 

Cítíte se podobně? Podělte se s námi o Vaši zkušenost!
Ochutnávka z mého připravovaného E-booku na téma Syndrom vyhoření...

#profikouc #koucink #osobnirozvoj #coaching #leadership

Hodnocení: +4
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.