03.01.2021 1 minuta čtení

Kryptoburza Crypto.com

Pokud má někdo zájem nakupovat kryptoměny, můžu jen doporučit. Z mého pohledu je nejzajímavější karta k účtu, která umožňuje cashback až 8%, ovšem formou kryptoměny cro.

Z mého pohledu je v kryptoměnách velký budoucí potenciál. Proto si myslím, že je vhodné mít otevřené vrátka i k této možnosti zhodnocení.

Určitě bych do kryptoměny neinvestoval velkou část portfólia.

Skvělé jsou všechny funkce popsány zde v článku.

https://finex.cz/recenze/burza-crypto-com/

Pokud by si chtěl někdo zřídit účet je zde i možnost dostat tzv. rewards za nové členy, pokud při registraci zadáte tento referenční kód 352kdxxrbu.

Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
  • 1. Vydání a odeslání karty je jen pro trpělivé, opravdový běh na dlouhou trať. Účet jsem založil před více než 2 měsíci pro kartu Ruby (2% cashback a Spotify zdarma) a dosud ji nemám - byť podle e-mailu z 30.12. už je konečně "on the way". Někteří uživatelé ji podle reakcí nemají ani po několika měsících. Údajně se rychlost vydání a zaslání karty má zlepšovat.2. Cena CRO v rámci hypu vystoupala, aby poté spadla velmi nízko, přičemž řada lidí s registrací v době peaku ceny "splakala nad výdělkem" (pro funkčnost cashbacku je nutné vložit určitou částku v CRO a uzamknout po dobu min. půl roku). Tedy nejen, že vložený vklad velmi významně ztratil na hodnotě, ale bez karty zatím ani neušetřili na nabízených bonusech. Recentně v rámci obecného růstu kryptoměn CRO sice něco nabralo zpět, ale není to tedy zrovna terno. Paradoxně přitom nedávno zvedli částky k uzamčení pro všechny karty. Rozumné je asi cashback obratem měnit na jinou (krypto)měnu.

    0