29.12.2020 2 minuty čtení

Nová generace kryptoměn by mohla být využívána miliony uživatelů

Blockchain, technologie, kterou využívají kryptoměny pro zabezpečení transakcí, je mocný nástroj, který se neustále vyvíjí. Díky blockchainu můžeme používat kryptoměny a odesílat je stejným způsobem jako posílat SMS zprávy.

Jen malý krůček od přijetí

Digitální měny jsou stále ve velmi rané fázi vývoje. To však znamená, že dojde k podobnému skoku jako byl přechod z vytáčeného připojení na širokopásmové. Jakmile k tomu dojde, pomůže to širokému přijetí kryptoměn a blockchainu ze strany většinové společnosti. 

Problém s nedostatkem znalostí

Jediným problémem je aktuální uživatelská zkušenost s kryptoměnami. Tento problém však nespočívá ve funkčnosti kryptoměn, ale v nedostatku znalostí a dovedností na straně potenciálních uživatelů.

Srovnání s e-mailem

Je to podobné, jako před pár desítkami let s e-mailem. Trvalo delší dobu, než si veřejnost zvykla a začala to více využívat, dnes si ale neumíme představit, že bychom si posílali například obchodní nabídku zdlouhavě poštou. 

Vzdělání na dosah ruky

Pokud si nejste jisti, jak správně používat kryptoměny a co je třeba udělat, než do nich začnete investovat, Platon Life vám nabízí možnost začít studovat od základů, podle vašich potřeb, až na úroveň profesionálního obchodníka s kryptoměnami. Provedeme vás světem digitálních měn a blockchainu a ukážeme vám, že budoucnost může mít mnoho příležitostí pro ty, kteří jsou připraveni.

Závěr

Je velmi pravděpodobné, že se brzy dočkáme dalšího boomu v podobě hromadného přijetí blockchainu a kryptoměn. Technologie, jak ji známe, je již vhodná pro každodenní použití, stačí počkat na okamžik, kdy si mainstreamoví uživatelé všimnou jejích výhod a zvyknou si na její používání.

Zdroj: cointelegraph.com

#digitalnimena #kryptomena #kryptomeny #investice #platoncoin #platonlife #pltc

Hodnocení: +11
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
  • myslim ze budoucnost patri kryptomenam,ale bude to jen forma ,meny-napriklad digitalni jen,dolar,lybra a euro a tato nova epocha meny zrusi napojeni na dolar

    0