15.07.2021 5 minut čtení

3 dostupné způsoby, jak v roce 2021 urychlit růst vašich důchodových úspor

Pojďme si projít tři jednoduché kroky, které mohou letos poměrně jednoduše a bezbolestně nastartovat růst vašich důchodových úspor.

Pokud jste doposud nezačali spořit na důchod, nebo jste dosud neodložili takovou částku, jakou byste si představovali, budete mít pravděpodobně ještě čas své zpoždění dohnat. Musíte však začít co nejdříve, ideálně ještě dnes.

Prostřednictvím těchto tří způsobů se vám podaří v následujícím roce nastartovat růst vašeho důchodového fondu, aniž byste museli vynakládat o mnoho peněz navíc. Aplikujte následující tři tipy a zajistěte, aby se váš penzijní plán vrátil na správnou cestu.

1. Maximalizujte příspěvky od zaměstnavatele

Příspěvky…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +68
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
  • Možná bych tabulku jenom doplnil o sloupec, kde by bylo uvedeno jakou částku tam dotyčný za danou dobu poslal bez zhodnocení. Názorněji by to poukazovalo na nízké zhodnocení na spořícím účtu. Samozřejmě je to jenom estetický detail, nic co by si každý sám nedokázal spočítat. Ale to je jenom taková malá připomínka nechci tím kritizovat celý článek.

    +6
  • "Pokud si vyberete jednu z investičních platforem, která bude za poplatek okolo 1 % ročně investovat za vás" - jakou by autor doporucil?

    +1
  • Este by som spomenul moznost znizenia danoveho zakladu o sumu, ktoru sporitel sam zaplati kazdy mesiac nad 1000 Kc.

    0