3 minuty čtení

Credendo zakládá pobočku v Irsku, patnácté zemi Evropy

Credendo otevírá novou kancelář v Irsku, již v patnácté evropské zemi, kde tato skupina úvěrových pojišťoven působí.
  • Credendo otevírá svou pobočku v Irsku a je přítomno již v patnácti zemích Evropy.
  • Nová pobočka nabídne bondy, záruky, excess-of-loss a top-up cover.
  • Služby Credendo – Excess & Surety využijí i malé a střední irské společnosti, které nemají tak snadný přístup na trh pojištění záruk.

Credendo otevírá novou kancelář v Irsku, již v patnácté evropské zemi, kde tato skupina úvěrových pojišťoven působí. Svou osmou pobočku zde založila společnost Credendo – Excess & Surety specializovaná na úvěrové pojištění excess-of-loss, top-up a pojištění záruk.

Nová pobočka v Corku bude společnostem se sídlem v Irsku poskytovat bondy a garance. Zároveň svým klientům nabídne snížení jejich rizik prostřednictvím pojištění excess-of-loss a top-up cover.  „V současném podnikatelském prostředí je pro Credendo nanejvýš důležité nadále podporovat růst podniků a vytvářet jim podmínky pro úspěch. V této obtížné době chceme k trhu vyslat pozitivní signál,“ říká Dirk Terweduwe, generální ředitel skupiny Credendo. Eckhard Horst, generální ředitel společnosti Credendo – Excess & Surety dodává: „Irsko je v Evropě dynamickým místem pro podnikání a pro oblast bondů představuje významný trh. Jsme proto rádi, že zde můžeme být fyzicky přítomni, protože znalost místního prostředí je v tomto oboru základem.“ 

Nově jmenovaný ředitel pobočky, Stephen Comerford, převezme vedení underwritingu, s nímž má bohaté zkušenosti. „Jsem nadšený, že mohu být součástí týmu skupiny Credendo, která je jednou z předních evropských pojišťoven,“ říká Stephen Comerford.  „Společnost Credendo - Excess & Surety hodnocená ratingem  A- S&P má velmi dobré jméno, a tak poskytne větší míru důvěry našim irským klientům a pomůže nám rozvíjet vztahy s makléři.“ Pobočka se zaměří zejména na poskytování performance, advance payment, retention, development a revenue bondů, které jistě uspokojí potřeby irského trhu.

Díky svým konkurenčním produktům nabídne Credendo - Excess & Surety služby také malým a středním irským společnostem, které nemají tak snadný přístup na trh pojištění záruk. V roce 2021 bude Credendo – Excess & Surety pokračovat v rozšiřování sítě svých poboček ve Švýcarsku a Rakousku. Po dokončení fúze se sesterskou společností vznikne pojišťovna specializovaná na pojištění záruk, single risk a excess-of-loss.

Hodnocení: +6
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.