16.12.2020 2 minuty čtení

Má Beyond Meat potenciál?

Může Beyond Meat zvyšovat svůj obrat? Podíval jsem se na 6 důvodů proč si myslím že ano.

Každý týden píši email pro investory. Pokud pro vás má tento newsletter přidanou hodnotu, nebo byste se chtěli dozvědět něco nejen o investování, zaregistrujte se k jeho odběru. Emaily chodí každou středu, pokud email nedostáváte, zkontrolujte si spam složku. Pokud máte dotaz, stačí odpovědět na tento email, nebo zanechat komentář.

Subscribe now

 

V předchozím newsletteru jsme si Beyond Meat představili, nyní se můžeme podívat trochu hlouběji, proč si myslím, že Beyond Meat má šanci na úspěch.

CEO

Ethan Brown je CEO a zároveň zakladatel Beyond Meat. Někdo by ho označil za snílka, ale dle mých zkušeností ředitel, který firmu zároveň založil a má osobní zájem na tom, aby firma rostla a prospívala, má vždy lepší výsledky než CEO, který firmu nezaložil. Stačí se podívat do minulosti na jiné CEO: Steve Jobs, Jeff Bezos, Bill Gates, Henry Ford, Elon Musk a další. Navíc u takto disruptivních společností, ani nelze, aby je řídil někdo bez vize a extrémního přesvědčení, že se změnit svět. Proto v tomto případě vidím velký přínos, že CEO je zrovna Ethan Brown.

 

Srovnání s konkurencí

Chuťově je Beyond Meat velmi napřed o proti konkurenci...

Číst celý článek

Hodnocení: +7
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.