15.12.2020 6 minut čtení

Expanze herního průmyslu a jak do něj investovat

Herní průmysl tento rok stoupá díky COVID-19, který udržuje více lidí doma.

     Světové ekonomické fórum předpovídá, že tržby globálního herního průmyslu dosáhnou za celý rok 165 miliard dolarů. To by mělo být přínosem pro všechny herní společnosti, dokonce i pro ty, které vám nemusí okamžitě přijít na mysl.

        Penn National Gaming, Inc. (PENN) - provozuje terminály pro videohry se zaměřením na zábavné automaty. Společnost působí ve čtyřech segmentech: severovýchod, jih, západ a středozápad. Nabízí také sportovní sázení v Indianě, Iowě, Mississippi, Nevadě, Pensylvánii a Západní Virginii; a provozuje online kasino pod názvem…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +14
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
 • Dekuji za vase clanky. A moc by mne zajimal Vas nazor na Portu. Dekuji

  0
  •      Portu samozřejmě znám, dokonce tam mám já i dcera investiční účet. Portu je jednoduchá automatizovaná platforma pro méně zkušené investory, ale bohužel s velmi omezeným výběrem. Nicméně i tam se dá slušně vydělávat, má dcera tam má výnos kolem 20%. Já využívám Portu spíše k testování některých ETF, i se tam mohu o některých dočíst. Ale pro mne je rozhodující vlastní investiční účet, kde točím mnohonásobně více peněz a kde nemusím nikomu odvádět 1% z výnosu.

   0
  • @Stan1000  ok dekuji. Premyslim prave, ze tam budu sporit detem. 

   0
  • Nad Portu jsem také přemýšlel. Zprvu. Nutno podotknout, že ze začátku investování nemusí být 1% odvedené z celkové hodnoty portfolia takový zásadní problém, ale s přibývajícími roky bych se už nejspíš asi trošku škubal. A pokud se začínáte o akcie a indexové fondy zajímat, tak si myslím, že rozhodně lepší volbou je se o svoje akciové portfolio starat sám. 

   0