Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
13.12.2020 4 minuty čtení

Jak investovat do robotické chirurgie?

Inovace minimálně pro invazivní péči.

     Neobyčejný rozvoj a inovace zahrnuje moderní robotická chirurgie. Robot operuje na základě pokynů chirurga. Robot vidí, umí řezat skalpelovými noži i zašívat rány. V souvislosti s rozvojem 5G sítí dokonce umožní operovat na dálku - chirurg může být v Los Angeles a operovaný třeba v New Yorku. Robotická chirurgie není úplně novým oborem, nějaký rok už se takové robotické přístroje vyrábějí. Zmíním se dnes o dvou - jednom již dlouho vyráběným a druhým novým, před schválením.

     Používání víceportových robotických chirurgických systémů…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +17
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
 • Skvělý článek a skvělé společnosti! Celkové odvětví health-techu zažívá silné inovační období. V startupovém prostředí zaznamenáváme poslední dobou spoustu úspěšných fundingů právě do technologie ve zdravotnictví. 👍

  0
  • A 8 robotických chirurgů Da Vinci pracuje i v ČR...

   0
 • Smekám pane Socho, další článek odhalující vhled pod roušku celkového odvětví. A přesně o takovémto hledání investování je. Zaznamenal jste letošní IPO $AMWL? Přiznám se, že po jeho vyklesání jsem nevydržel a naskočil do něj na 23 USD.   

  0
  • AMWL znám, ale raději investuji do průmyslu, výroby, financí, tomu rozumím více. Na tom článku jsem chtěl jen ukázat, kam až by teoreticky mohla vystoupat akcie TMDI, pokud věc dotáhnou do konce a robot bude úspěšný. Cena akcie je dnes směšná. Asi nedosáhne hodnocení jako ISRG, ale potenciál na 300 USD tu vidím. Tak budeme držet palce, ať ENOS dotáhnou do konce...

   +2
  • @Stan1000 Jsem zvědav na tuto spekulaci, rozhodně budu po vašem intru $TMDI sledovat.

   0
  • @Stan1000 Od doby, co jste pane Socho označil za zajímavou investici TMDI, tato firma vystoupila z 1,23 USD na 2,81 USD. Moc Vám děkuji za zajímavý tip a myslím, že ten růst zdaleka nekončí.

   0
  • @palfy To mne těší... Mohu říci, že většině mých tipů se daří velmi dobře, i 3D tiskárnám...

   +1