26.06.2019 2 minuty čtení

Musk poslal zaměstnancům Tesly další motivační email, aby splnili ambiciózní čtvrtletní plány

Není třeba pochybovat o tom, že Elon Musk své zaměstnance umí motivovat. Má možná občas trochu nevybíravé způsoby, ale celkově vzato je jeho vize a osobní zápal pro věc něčím, co chtějí jeho zaměstnanci následovat. A občas také tito zaměstnanci umožní veřejnosti nahlédnout do zákulisí.

Přeposlané emaily od zaměstnanců Tesly americkým médiím už nejsou ničím výjimečným. Jakmile Elon Musk ve firmě rozesílá svůj tradiční „everybody“ email, který jde na desítky tisíc pracovníků, dá se jeho zveřejnění v byznysových médiích očekávat v rámci nejbližších hodin.

A ani v tomto případě tomu není jinak. Musk tentokrát důrazně apeluje na své podřízené, aby nepodcenili práci na dosažení plánovaných čtvrtletních výsledků. Ty jsou, jak už je v Tesle zvykem, velmi ambiciózní a pokud se Tesle podaří je splnit, může si zase získat zpět kousek důvěry ze strany investorů, kteří už jsou v případě americké automobilky velmi netrpěliví.

Tesla v rámci hodnocení výsledků prvního čtvrtletí letošního roku avizovala, že ve druhém čtvrtletí by měla být schopná vyrobit a dodat zákazníkům 90 až 100 tisíc automobilů. Musk zároveň neponechal nic náhodě a na svém Twitteru lákal sledující ke koupi Tesly v souvislosti s plánovaným snížením možného daňového odpočtu na polovinu od 1. července.

Níže najdete přesné znění emailu, který jako první přinesl Bloomberg.


From: Elon Musk

To: Everybody

Date: June 25, 2019

As you may have noticed, there is a lot of speculation regarding the vehicle deliveries this quarter. The reality is that we are on track to set an all-time record, but it will be very close. However, if we go all out, we can definitely do it!

We already have enough vehicle orders to set a record, but the right cars are not yet all in the right locations. Logistics and final delivery are extremely important, as well as finding demand for vehicle variants that are available locally, but can’t reach people who ordered that variant before end of quarter.

I have great faith in you. Please let me know if there is anything I can do to help.

Thanks,

Elon

Hodnocení: +11
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.