1 minuta čtení

Společnost SSI Technologies rozšiřuje v Přestanově své výrobní prostory

Skupina VGP předala společnosti SSI Technologies skladové a výrobní prostory, které byly realizovány na základě potřeb společnosti na rozšíření současného výrobního závodu ve VGP Parku Ústí nad Labem, obci Přestanov.

Společnost SSI Technologies zde má v pronájmu výrobní halu o velikosti 6 080 m2, kterou v prosinci 2020 rozšířila o dalších 4 800 m2.

SSI Technologies, součást skupiny Amphenol Corporation, jednoho z největších výrobců konektorů, na světě, je high-tech výrobní společnost, která se zaměřuje na výrobu vysoce kvalitních ultrazvukových senzorů pro automobilový průmysl a své výrobky dodává do celého světa. Společnost používá nejmodernější high-tech výrobní technologie, do kterých už investovala téměř 600 milionů Kč. Tyto pokročilé výrobní technologie jsou základem nadstandardně vysoké kvality finálních výrobků.

Česko-americké firemní prostředí a komplexní výrobní procesy zajišťují přestanovskému závodu vysokou atraktivitu v regionu. SSI Technologies patří od jejího založení mezi nejvyhledávanější zaměstnavatele Ústecka. V dnešní době závod zaměstnává zhruba 350 lidí, s expanzí výrobních prostor zde najde uplatnění dalších 150–200 zaměstnanců, zejména na pozicích ve výrobě, kvalitě, inženýringu, ale i na jiných kvalifikovaných pozicích.

Hodnocení: +5
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.