Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
25.06.2019 3 minuty čtení

Soutěž Franchisa roku: Partnerem kategorie SKOKAN ROKU je franchisový koncept Subway

Česká asociace franchisingu vyhlásila koncem roku 2018 již 4. ročník soutěže Franchisa roku. Novým partnerem kategorie SKOKAN ROKU se stává franchisový koncept Subway.

I v letošním roce budou udělovány ceny v kategoriích Franchisor roku a Skokan roku. Členové správní rady České asociace franchisingu udělí Cenu ČAF za podporu a rozvoj franchisingu a nebude chybět ani v loňském roce velmi oblíbená kategorie Cena veřejnosti, do které jsou nominováni všichni členové asociace. Jejich příznivci pro ně mohou hlasovat on-line na webu soutěže Frachisa roku. Nominovány mohou být všechny franchisové koncepty působící na českém trhu, přičemž registrace a účast jsou zdarma, stačí vyplnit formulář na webu www.franchisaroku.cz.

Zajímavému progresivnímu konceptu udělí porota cenu Nápad roku.

Je nám velkou ctí, že můžeme představit nového partnera kategorie SKOKAN ROKU, a to franchisový koncept Subway.

Tento gastronomický koncept pocházející z amerického Connecticutu rozjel v roce 1965 ambiciózní sedmnáctiletý absolvent střední školy, Fred DeLuca, který hledal způsob, jak vydělat dost peněz k zaplacení školného na vysoké škole. Svou první provozovnu, v níž nabízel sendviče, otevřel s pomocí rodinného přítele. Po dvou letech, díky propagaci, dobré reklamě, kvalitním výrobkům a perfektnímu zákaznickému servisu rozjel byznys pod dnes známou značkou Subway. Franšízový koncept je zastoupen ve více než 100 zemích světa. V roce 2017 prošla značka transformací v oblasti provozu, designu restaurací i loga.

„Franchisa je podnikání jako každé jiné a určitě je třeba počítat s investicí nejen finanční, ale i časovou. Podpora, které se franchisantům dostane, je posune o mnoho dále, než kdyby rozjeli nový podnik. A ta nikdy neustane, pomůže překonat rychle různé překážky a rozvíjet byznys správným směrem” říká Irena Očková, Communication Specialist ze společnosti Subway. Pražská kancelář Subway spravuje 13 zemí střední a východní Evropy a franchisantům je schopna poskytnou srovnání nad rámec jejich regionu. To se týká také praktických a lokálních rad, jak být co nejúspěšnější ve svých restauracích. Do České republiky přišla značka v roce 2003 a v současné době působí na našem trhu 19 jejich franchisových poboček.

Osvědčené recepty, jednoduchý provoz, propracovaný systém podpory franchisantů a mnohaleté zkušenosti s provozem franšízového konceptu zařadily značku Subway mezi top gastronomické franchisy a Česká asociace franchisingu je velice ráda, že právě Subway je jejím velice aktivním členem a šíří její dobré jméno.

Více informací o franchisovém konceptu naleznete na www.subway.cz nebo http://www.czech-franchise.cz/clen/subway.

Že se v našem prostředí těší franchising velké oblibě dokazují i další úspěšné koncepty. Některé mají v Čechách tradici více než deset let, takovými jsou například realitní síť CENTURY 21 nebo síť dietetických poraden NATURHOUSE.

Chcete se přihlásit do soutěže Franchisa roku? Neváhejte! Vyhlášení vítězů proběhne v listopadu během další velké franchisové akce, pořádané Českou asociací franchisingu, FRANCHISING FORUM 2019. Více na www.franchisaroku.cz a www.franchisingforum.cz.

 

Hodnocení: +5
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím