04.12.2020 14 minut čtení

Ježíšova baterie - baterie Quantum Glass

Slíbil jsem článek o převratném vynálezu nové baterie, tak tady ho máte....

„Navždy baterie“, která zahájí další velkou energetickou revoluci.

Dokonce jde tak daleko, že ji můžeme nazvat „Ježíšovou baterií“, protože její vlastnosti jsou tak zázračné.

Forbes tomu říká jednoduše: „ Baterie, která může změnit svět .“

     Současnému světu vládnou lithiové baterie a toto prvenství si ještě chvíli udrží. Jedná se o baterie, které jsou v současné době ve všem - smartphony, tablety, notebooky, elektrické nářadí, přenosné nabíječky, až k elektromobilům Tesla a dokonce i satelitům NASA.  Mají ale jednu nevýhodu. Při zkratu těchto baterií a přeměně naší každodenní elektroniky - dokonce i elektrických vozidel - se mění na nebezpečná výbušná zařízení.

     A co nová baterie Quantum Glass? Co se stane, když ne jedna, ale hned tři kulky zasáhnou nový druh baterie, která otřásá světem a Fortune nazývá „svatý grál“ skladování energie? Tato baterie nejenže vezme všechny tři kulky do útrob jako šampión - Stále bezchybně generuje energii - bez přeskakování rytmu. Žádné požáry, žádné výbuchy, nulové nebezpečí! To je ale jen jednou výhodou této nové baterie. je prakticky nezničitelná. Ale to není tím, co dělá tento nový typ baterie tak úžasným. Evoluční skok v technologii, který je tak hluboký - tak transformativní - pravděpodobně změní vše ve vašem životě.

  Přední světové automobilové společnosti se již snaží získat tuto technologii do svých vozidel. GM, Ford, Toyota, BMW, Honda, Nissan a Volkswagen… Dokonce i přední ropné společnosti jako BP a Exxon se připravují na to, jaký dopad to bude mít na společnost, a nyní provádějí obrovské investice. Stejně tak vizionářští miliardáři jako Mark Zuckerberg z Facebooku, Bill Gates z Microsoftu a zakladatel Amazonu Jeff Bezos… Dokonce i renomovaný vynálezce lithium-iontové baterie, Dr. John Goodenough, vrhá plnou podporu této technologie za průkopnickou baterii „Quantum Glass“! To je člověk, který dnes vynalezl baterii uvnitř všeho. Nová baterie Quantum Glass plně nabije auta za pouhých 60 sekund! Podle zasvěcených v automobilovém průmyslu může jedno stvoření využívající technologii baterií „Quantum Glass“ skutečně plně nabít elektromobil za pouhých 60 sekund. To je rychlejší, než je třeba naplnění nádrže s plynem. Business Insider nazývá rychlost nabíjení „bezprecedentní.“ Budete na cestě a jste připraveni užít si den rychleji než kdykoli předtím - to vše bez páchnoucího nepořádku předraženého benzínu. Tím to nekončí. Brzy budete moci políbit na rozloučenou takzvanou „úzkost z dosahu“ - strach, že vás elektrická baterie nedokáže dostat až k benzinové nádrži. Protože technologie baterie „Quantum Glass“ posouvá vše, o čem jsme si mysleli, že víme o skladování energie, na hranici. Podle zasvěcených osob budou spotřebitelé schopni ujet 1 000 mil na jedno nabití. To je téměř trojnásobek toho, co dosahují dnešní lithiové baterie. A jako by to nestačilo, tato baterie ještě není hotová. Protože toto revoluční zařízení řeší jeden z největších problémů, které trápí výrobce baterií po celá léta… Všimli jste si někdy, jak jsou současné baterie proslulé tím, že mají tak krátkou životnost? Jak sotva drží náboj po pouhém roce nebo dvou letech používání? Je to proto, že průměrná životnost dnešních lithium-iontových baterií je mezi 300 až 500 nabíjecími cykly - to znamená, kolikrát můžete baterii plně nabít, než se začne snižovat její kapacita akumulace energie. Ale revoluční nová baterie „Quantum Glass“ může být plně nabitá, nabijte ji více než stotisíckrát - bez ztráty síly. Mluvíme o baterii, která by mohla realisticky vydržet 150 let!

Baterie, která NIKDY NEMUSÍ být vyměněna!

Pravděpodobně to odporuje každé zkušenosti, kterou jste v minulosti s bateriemi měli. Koneckonců, za téměř 30 let nedošlo k zásadnímu průlomu v technologii baterií , protože první lithium-iontové baterie byly v kamkordérech Sony představeny již v roce 1991. Tato nová baterie Quantum Glass se nepodobá ničemu, co jsme kdy viděli. Změní se to VŠE, od způsobu, jakým cestujeme a komunikujeme, až po způsob, jakým přemýšlíme o světě. Největší světoví výrobci automobilů již v zákulisí uzavírají trháky, aby tento nový typ baterií dostali do svého vozového parku co nejdříve - General Motors… Ford… Toyota… BMW… Volkswagen… Honda… Mitsubishi… Mercedes… Nissan… Hyundai … Audi… a Porsche… abychom jmenovali alespoň některé. Tito automobiloví giganti jsou připraveni v příštích několika letech vyložit miliony elektrických vozidel na světový automobilový trh. Společnost GM se například zavázala k úplnému odstavení vozidel na plyn a naftu… Volkswagen, největší automobilka na světě, se chystá zapojit se do všech elektromobilů a do roku 2022 plánuje být většinovým výrobcem elektromobilů. Dokonce i těžký nákladní automobil Ford investuje 11 miliard USD do elektrifikace. Nový elektromobil Audi PB e-tron, který je nyní připraven k výrobě, bude vybaven tím, jak jste uhodli - technologií baterií „Quantum Glass“. Společnost Caterpillar, přední světová společnost v oblasti stavebních strojů, má v úmyslu přijmout tuto technologii také pro své nákladní automobily, bagry a výkopové zařízení. Jedna z předních světových společností v oblasti leteckých motorů podporuje také technologii, která stojí za baterií „Quantum Glass“ - protože odborníci předpovídají, že by to mohla být baterie, která nakonec odemkne elektrické letectví. To je pravda - letadla, vrtulníky, dokonce i létající auta na baterie , ne benzín nebo nafta! Pevně ​​věřím, že baterie Quantum Glass zcela nahradí benzín jako nový standard pro přepravu - ve VŠECH svých formách - po Americe. 

Americká vláda již rychle sleduje jeho vývoj. Kvantové sklo klasifikovali jako technologii „kritické potřeby“ - nezbytnou pro masové přijetí elektrických vozidel - která by konečně mohla omezit naši závislost na zahraniční ropě. Věnují miliony dolarů daňových poplatníků na pomoc při jeho komercializaci, včetně plánování vůbec první celonárodní infrastruktury elektrických automobilů. Ministerstvo energetiky právě představilo projekci svého plánu „National Fast-Charging Coverage“, který by zahrnoval instalaci 8 000 stanic pro rychlé nabíjení podél hlavních dálnic po celé Americe. A to je jen začátek. Za touto novou technologií stojí také téměř každá významná světová vláda od Číny přes Velkou Británii až po Německo a Japonsko. Jsou v čele podobných iniciativ, protože plánují jednou provždy ukončit prodej vozidel na plyn a naftu. Evropská unie, která staví 20 nových továren Giga, investuje obrovských 20 BILIONŮ EUR do konkurence společnosti Tesla, investuje do baterie „Quantum Glass“. V Japonsku vytvořili alianci téměř dvou desítek výzkumných organizací se společným cílem: masové přijetí této světově se měnící technologie.

Revoluce „Quantum Glass“ bude ve skutečnosti tak rušivá, že hlavní ropné společnosti nemají jinou možnost, než radikálně změnit své podnikání - a přijmout globální přechod k elektrickým vozidlům, který nyní vede baterie „Quantum Glass“. Jako když první automobily vyrazily koně a kočárek… nebo když osobní počítač vymýtil psací stroj… Baterie „Quantum Glass“ změní vše na globálním trhu s energií ve všech jeho podobách. Říká se jí dokonce zabiják Tesly, já bych to ale tak tragicky neviděl - miliardář Elon Musk si jistě najde cestu k této baterii, peněz má dostatek. Jednoduše řečeno, baterie „Quantum Glass“ má ovládnout trh, který podle zasvěcených osob bude větší než globální trh polovodičů za 177 miliard USD. Očekává se v příštích letech růst až o 67 976% ceny akcie. Existuje firma - která je mimo radar 99% investující veřejnosti, a která získala klíčové patenty na technologii, která stojí za výrobou baterie „Quantum Glass“. 

Technologie baterie „Quantum Glass“ změní vše o našich životech a naší planetě...

Jak to funguje?

Tajemství spočívá v nově objeveném supermateriálu, kterému říkám sklo „Quantum Ion“. Nenechte se zmást názvem „sklo“. Tento materiál se nepodobá žádnému sklu. Tato nová baterie nahrazuje kapalný elektrolyt, který se běžně vyskytuje v lithium-iontových bateriích, tímto speciálním sklem, které vytváří zcela tuhou baterii. Na rozdíl od kapalného elektrolytu, který se nachází v lithiových bateriích, sklo „Quantum Ion“ NENÍ hořlavé, takže nehrozí nebezpečí výbuchu. Lze jej řezat, přibít, bodnout, zastřelit - nezačne hořet ani explodovat. Tady je ta nejlepší část. I když je pevný, tento nový materiál má větší povrchovou plochu než jeho kapalný protějšek - což umožňuje, aby jím procházelo více iontů, a to mnohem rychlejší rychlostí. Výsledkem je průlomová baterie, kterou Fortune nazývá „energetickou revolucí“, která ukládá více energie na méně prostoru. Drasticky zvyšuje rychlost nabíjení a - tato část je klíčová - nevyžaduje téměř ŽÁDNÉ vzácné nebo drahé materiály, a proto je výroba mnohem levnější. Tato poslední část je kritická pro masové přijetí této technologie. A protože revoluční sklo „Quantum Ion“ nedegraduje jako dnešní kapalný elektrolyt - lze jej nabít statisícekrát, aniž by došlo ke ztrátě hustoty energie. Poprvé v historii máme technologii, která KONEČNĚ překonává všechny překážky, které brání elektrickým vozidlům a vozidlům bez řidiče v přechodu do hlavního proudu… 

Doba nabíjení.

Plné nabití lithium-iontových baterií uvnitř Tesly trvá 75 minut. To v dnešním rychlém světě prostě není praktické. Ale s baterií Quantum Glass se vše mění. S předběžným testováním, které ukazuje dobu nabíjení až 60 sekund , není srovnání ani zdaleka. Sakra, to je rychlejší, než je potřeba k naplnění auta běžným benzínem!

Rozsah.

Technologie, která stojí za baterií Quantum Glass Battery, nyní slibuje, že vás dovede až na 1 000 mil, než bude nutné ji znovu nabít - dost na to, aby překonala i ty nejzávažnější případy úzkosti v dosahu!

Životnost baterie.

Neustálé nabíjení a vybíjení pomalu eroduje výkon dnešních lithium-iontových baterií. Baterie Quantum Glass však může projít stovkami tisíc nabíjecích cyklů, než vůbec začne ztrácet energetickou kapacitu, což znamená, že tyto baterie mohou potenciálně projít MILIONY mil, než se vůbec začnou kazit!

Bezpečnost.

Lithium-iontové baterie uvnitř téměř veškeré dnešní elektroniky mohou snadno explodovat. Baterie Quantum Glass neobsahuje ŽÁDNÉ výbušné sloučeniny. Může být prostřelena, proražena, rozříznuta, cokoliv - a stále ji údajně lze napájet.

     Existuje však ještě jedna poslední překážka, kterou musí baterie Quantum Glass Battery překonat, než bude moci pokračovat v tradiční adopci elektrických vozidel. A je to nejdůležitější faktor ze všech. Mluvím samozřejmě o NÁKLADECH. Cenová dostupnost je pravděpodobně největším důvodem, proč nevidíme více elektromobilů na silnicích po celé Americe. S průměrnými náklady na elektromobily jsou pro průměrného Američana jednoduše příliš drahé. Ale to vše se chystá zásadním způsobem změnit. Málokdo si to uvědomuje, ale mnoho z největších a nejdůležitějších inovací za posledních 100 let by prostě nedosáhlo hlavního proudu přijetí, kdyby nebyli masám DOSTUPNÉ. Vezměte si například automobil. První benzínová auta byla připravena k provozu na silnici již v roce 1885 - ale pro průměrného spotřebitele byly příliš drahé. Teprve na montážní lince Henryho Forda - o několik let později - mohly být automobily konečně vyráběny dostatečně levně, aby je bylo možné prodávat v masovém měřítku. Nebo co osobní počítač. První komerční počítače byly prodány v roce 1951, stály 1 milion USD a vážily 29 000 liber! To nebylo až do vzniku křemíkového mikročipu, kdy počítače mohly být vyrobeny malé - a levné - dost, aby se vešly na stolní počítače a byly praktické pro použití v domácnostech po celé Americe. Byl to stejný příběh s internetem. Rané verze World Wide Web byly tak divoce drahé, že si je mohla dovolit používat pouze vláda a bohaté univerzity jako Stanford a UCLA! Ale to vše se změnilo s příchodem optického kabelu, který nakonec umožnil rychlejší odesílání dat na větší vzdálenosti za neuvěřitelně levné ceny. Jakmile byla optická síť rozvržena téměř v každém domě v Americe, mohlo by podnikání zůstat připojeno na velké vzdálenosti. Jde mi o to, že největší inovace nebyly připraveny na masové přijetí, dokud se neobjevila správná technologie a nedělala je pro masy cenově dostupnými.

A to je přesně to, co baterie Quantum Glass udělá pro elektromobily. Je to poslední kousek skládačky - technologie „linchpin“, díky níž budou elektromobily levné a dostatečně praktické pro masy. Ještě dostupnější než dnešní benzínová auta a s lepším výkonem! Jak je tohle možné? Jak vidíte, baterie tvoří až 40% výrobních nákladů v elektrických automobilech. Snižte náklady na baterii - a snížíte cenu automobilu. Když byly v roce 2010 představeny první elektrické vozy, například výroba lithiových baterií stála v průměru 1 000 $ za kilowatthodinu (kWh). To jsou metrické společnosti, které používají k určení nákladů na výrobu elektromobilu. 1 000 $ za kilowatthodinu je  prostě ASTRONOMICKÉ. Při tomto tempu se průměrná maloobchodní cena elektromobilu pohybuje kolem 80 000 $… „Svatým grálem“ pro společnosti bylo snížení těchto nákladů na 100 $ za kWh.Odborníci se shodují, že toto je kritický bod zvratu, ve kterém mohou být ceny elektromobilů konkurenceschopné s automobily na benzín. Do roku 2017 došlo k vylepšení lithiových baterií, která snížila náklady na přibližně 200 $ za kWh. Ale když lithium-iontová technologie dosáhla svého plného potenciálu - výrobci elektrických automobilů se dostali do slepé uličky. Dnes, s průměrnou maloobchodní cenou severně od 50 000 $, jsou pro průměrného spotřebitele stále příliš drahé… 

Zadejte baterii Quantum Glass — která nejenže překročí prahovou hodnotu 100 $, ale i ona přes ni vyrazí! Podle zasvěcených osob v oboru je výroba technologie za sklem Quantum Glass Battery velmi levná a mohla by při vývoji této technologie stát výrobce automobilů pouhých 30 $ za kilowatthodinu. Pamatujte, že baterie Quantum Glass nepoužívá ŽÁDNÉ vzácné nebo drahé materiály - a je neuvěřitelně snadné ji vyrobit. Standardní lithium-iontová baterie má 18 různých kroků ve výrobním procesu a výroba trvá 50-60 dní. Baterie Quantum Glass lze vyrobit za zlomek té doby, pouhých 10 dní - a mohla by nám poskytnout vůbec první elektromobil s masovým trhem v hodnotě 15 000 dolarů… To je o více než 50% levnější než dnes průměrné plynové auto! Ano, to je auto, ve kterém vlastně CHCETE řídit. Auto s vynikajícím výkonem téměř na cokoli na silnici dnes - A bude to s vaší peněženkou podstatně snazší! To je obrovské, to je to,  proč jsme nyní v čele největšího globálního posunu, jaký jsme za poslední desetiletí zaznamenali.

Tak taková je budoucnost elektromobility ve světě. Nyní se jistě ptáte, co je to tedy za firmu vlastnící patenty na baterii Quantum Glass, kde se dá příslušná akcie koupit. Zklamu vás, informace jsou stále velmi utajované a akcie se neobchodují. Trochu jsem pátral, ale můj průzkum neberte vážně, pravděpodobnost omylu je velká. Existuje společnost KCAC, která snad licenci na Quantum Glass koupí, ale moc mi nevěřte, opravdu mohu být zcela mimo... Raději vyčkejte, až budeme vědět více. Ono hromadné nasazení baterií Quantum Glass nebude zase tak rychlé, je to otázka několika let, než dojde k masovému nasazení... Tento článek jsem psal spíše pro to, abyste byli trochu v obrazu, co se chystá...

Hodnocení: +32
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
 • Víc než do poloviny článku jsem si opravdu myslel, že je to jen nějaký sci-fi příběh :D ... to je neuvěřitelné! Snad objev století.... vážně super článek. Je nějaká možnost jak do toho už teď investovat? :)

   

  +2
 • Divný je, že to ještě nikdo nerozjel ve velkém. Moc se mi to nezdá, ale uvidíme.

  0
 • No nevím. Kdyby to byla pravda , tak by Tesla přišla asi o dost peněz. A že by o tom pan Musk nic nevěděl je asi nereálné. Spíše by se tím dost intenzivně zabýval a určitě si to nenechal pro sebe. Jak jsme zvyklí z jeho výstřelků na Twiteru. :-)

  0
 • Google má jasnou odpověď. První co mi vypadlo po zadání Quantum Glass do vyhledávače:  

  Who makes the Quantum Glass battery? Quantum Glass Battery Stocks: Panasonic (PCRFY)

  Zde mají taky zřejmě jasno: https://investorplace.com/2020/11/3-quantum-glass-stocks-for-the-future-of-batteries-ssnlf-pcrfy-kcac/, https://investorplace.com/2020/11/3-quantum-glass-battery-stocks-that-could-surge/

   

  0
  • Ano původní společnost má snad ticker QS, už v článku zmiňuji, že ji snad má koupit KCAC, ale co je dnes jisté? Dokud se to nestane, není jisté nic. Panasonic je uváděn jako jeden z možných výrobců této baterie, ale opět, bude to skutečně tak?

   +1
  • @Stan1000 Tak jsem v pondělí nakoupil trochu QS na spekulaci a je tam krásných +33%.

   0
  • Ano QS je již na burze. Tuto společnost pravděpodobně koupí jiná společnost, ale jistě je důležité do ní vstoupit včas. Jen tak dosáhneme maximálního zhodnocení.... Také chci nakoupit...

   0
  • @Stan1000 Plánujete nákup za aktuální ceny? 

   Za posledních 5 dní přes 80% v after 20, asi už se dost dostali do povědomí. 

   0
  • Pokud je tato baterie tak dobrá, jak píší, koupím akcii i za aktuální cenu, protože cena ji jistě časem vysoce překoná...

   0
  • @Stan1000 Pokud je to opravdu tak skvělé tak ten potenciál je ohromný. A jestli se o tom začne více mluvit tak to ještě pořádně vystřelí. 

   0
 • Dobrý den, nejsou části článku převzaty z cizího jazyka? Místy mi článek přijde, vzhledem k zvláštní češtině, jako přeložen google překladačem. Pokud ano, mohl by jste doplnit zdroje k originálu? 

  0
  •      Samozřejmě všechny informace čerpám ze zahraničí, z různých článků či od různých poradců. U nás byste takové informace nikde nezískal, informovanost v ČFR je velmi nízká... A pravda, překladačem si vypomáhám, neumím tak dobře anglicky...

   +1
  • @Stan1000 Děkuji za odpověď.  

   Souhlasím že v češtině je to s informacemi špatné. Je skvělé že si dáte práci a zprostředkováváte nám přeložený obsah. Také používám překladač a právě ta forma textu mě přišla povědomá.  

   0
  • Myslím, že mnohem podstatnější jsou podané informace, než drobné slohové nedostatky... :-)

   +1
  • @Stan1000 Souhlasím

   0