04.12.2020 6 minut čtení

Vládci a otroci peněz - 6. část

"Být chudým člověkem je těžké, ale být chudou rasou v zemi dolarů je samé dno těžkostí." —W.E.B. Du Bois

1. část článku zde

2. část článku zde

3. část článku zde

4. část článku zde 

5. část článku zde

 

Moderní otrokáři

Pamatujte: pravda je konec všeho dotazování. V digitálním věku se naše okna vnímání exponenciálně znásobila, což promítlo světlo dotazu do prizmatických a prostupujících vzorců. Tato multi-perspektivní kvalita digitalizované existence urychluje funkci zjišťování pravdy na volných trzích: zvažte roli digitální technologie v povstání Arabského jara, Wikileaks a nyní celosvětové protesty George Floyda. V roce 1965, kdy Martin Luther King protestoval proti nerovným hlasovacím praktikám v Alabamě, policie za pochodu násilně zaútočila na aktivisty. Ačkoli mnoho podobných událostí přišlo už dříve, tato byla vysílána v televizi, a to všechno změnilo. Vzhledem k tomu, že oči světa sledují, jak policie v reálném čase brutalizuje pokojné demonstranty, byla americká vláda brzy tlačena k přijetí legislativy zakazující rasovou segregaci a diskriminaci.

 

Kapitalismus volného trhu je sociální systém, v němž vidíme svět co největším počtem očí (slovy a cenami), abychom dosáhli obrazu reality ve vysokém rozlišení. V digitálním věku byl tento multi-perspektivní trh rozšířen o chytré telefony, sociální média a živé přenosy; čímž dále probouzí naše kolektivní vědomí. Pravdou je, že tisíce tragických příběhů, jako je George Floyd, se postupem času odvíjely, ale jeho distribuce prostřednictvím sociálních médií vyvolala globální protest proti policejní brutalitě. V minulosti byly vraždy jako toto méně povšimnuté, ale v moderní době může vražda jednoho muže vyvolat „vzpouru fiat otroků“ po celém světě. Vražda George Floyda šířící se jako blesk v sociálních médiích a propukající v požár protestů po celém světě je důkazem refrakčního vlivu digitální technologie na světlo vyšetřování, a tedy objevu pravdy.

Syntéza více pohledů je klíčem k získání obrazu reality s vysokým rozlišením: to je podstata volných trhů.

Pravda je, že policie je ochráncem vládního „majetku“: jejím úkolem je „udržovat mír“, zatímco stát zachovává svůj plán neustálé konfiskace prostředů/energie/času od fiat-otroků. Policejní oddělení v mnoha městech na jihu USA začínala jako otrocké hlídky, jejichž úkolem bylo pomáhat vlastníkům půdy při obnově a potrestání uprchlých otroků - čímž byla zachována „vlastnická práva“ otrokářů. I dnes je úkolem policie vyšetřovat trestnou činnost shromažďováním informací pro soud, nikoli chránit životy občanů. Jak zní axiom: „majetek je devět desetin zákona,“ tak jasně policie - skupina militarizovaných hledačů faktů - není po pravdě nic jiného než oslavovaný vládní stoupenec.

Světlo dotazu roztaví lži, aby odhalilo pravdu: proto centrální bankovnictví selže - je kriticky závislé na nevědomosti, strachu a potlačení svobodné volby; nemůže vydržet galvanizující pohled, který je v digitální době všudypřítomný. Centralizované padělání nebude ve světě s bezprecedentním přístupem ke znalostem tolerováno. Před zabitím byl George Floyda zatčen za pokus o použití padělané bankovky v hodnotě 20 USD: stejný zločin, kterého se Fed dopouští biliony. Miliony, miliardy, biliony: je snadné říci tato čísla, ale mnohem obtížnější pochopit skutečnou velikost padělaných operací sponzorovaných státem. Vizualizace pomůže:

George Floyd byl zavražděn za použití padělané 20$ bankovky, zatímco Fed padělá bankovky na biliony.

 

Každý vytištěný americký dolar je důkazem ukradeného času - vizualizace amerického státního dluhu nám dává jistý smysl pro to, jak kolosální se stal centrální bankovní systém institucionalizované krádeže času:

Státní dluh USA ve fyzických fiat dolarech. Toto vykreslení je z roku 2017; vzhledem k tomu, že národní dluh USA nyní tlačí na 26T $, Socha svobody by dnes již nebyla viditelná.

Pamatujte: společnost vždy sklouzne k otroctví, když několik privilegovaných je schopno vydělat peníze levněji než kdokoli jiný. Svobodný svět jako takový je navždy mimo dosah, pokud nebude odstraněno centrální bankovnictví.

Ikdyž je to ironické, byl na George Floyda vyvíjen nátlak, aby použil padělanou 20$ bankovku právě proto, že Fed padělá americké dolary ve velkém. Ekonomický charakter peněz opět přímo ovlivňuje morální standardy: pyramidové hry s fiat měnami jsou založeny na důkazu o krádeži, což tlačí lidi k hledání rent, krádeži a klamání ostatních, aby se uživili. Inflace nejvíc ovlivňuje nejchudší z nás, což vysvětluje, proč median bohatství držené černou rodinou v moderní Americe je méně než 10% z toho, co drží bílá rodina (17 000 až 171 000 USD) a klesá. Jak popisuje Michael Krieger toto systémové ozbrojování dluhových měn:

"Místo toho, aby stát lidi zmocňoval, proměňuje je v moderní služebníky s povolením, které se nekonečně přilepili na křeččí kolo s malou nebo žádnou nadějí, že vystoupí." Není to náhoda, je to osvědčený nástroj, který je v kombinaci s neustálou propagandou hromadných sdělovacích prostředků účinným způsobem, jak vytvořit submisivní, zmatenou a zoufalou podtřídu. “

Nákupem bitcoinů se účastníte globálního protestu proti státem řízeným měnovým pyramidovým systémům způsobem, který politici nemohou ignorovat - protože peníze jsou jediným hlasovacím systémem, ve kterém nelze ztlumit váš hlas.

 

Ačkoli nikdo z nás nedostal na výběr, ve kterém státě se má narodit, díky Satoshi Nakamotovi si nyní všichni můžeme svobodně vybrat své vlastní peníze. Prvním krokem na této cestě je sebevzdělávání: není náhodou, že nás státní osnovy nenaučí nic o původu peněz ani o tom, jak to funguje. Naštěstí je internet pokladnicí zdrojů, pokud víte, kde hledat.

Znovu, volné trhy jsou ekonomické hry, které se hrají za účelem hledání pravdy, a manipulátori trhu jsou lživí podvodníci. V tomto smyslu je Fed jako profesionální sportovní franšíza, která může bez námahy bodovat pouhým stisknutím tlačítka: nebezpečný tým, který nehraje podle stejných pravidel jako my ostatní. Tváří v tvář „neporazitelnému“ protivníkovi je zjevně demoralizující pro ostatní hráče na trhu, kteří jsou neustále okrádáni bez ohledu na to, jak dobře hrají. Peníze jsou hra, o kterou se hraje, a zahrnují nejvyšší možné sázky - lidskou svobodu. Jednoduše řečeno: padělání měny je otroctví. Prolomením nadvlády centrální banky nad penězi je bitcoin rozvíjející se emancipační silou pro svět, který trpí fiat otroctvím.

 

Závěrečný díl příště.

 

#bitcoin #penize #svoboda #zlato #kryptomeny #inflace #suverenita #čas

 

Hodnocení: +6
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.