27.11.2020 2 minuty čtení

Největší Omyly Při Investování Online Do Nemovitostí

Jsme sestavili seznam největších omylů, kterých se investoři dopouštějí. Ukážeme vám, jak se jim vyhnout, abyste byli úspěšnější.

Mnoho našich uživatelů se ptá na nejlepší způsob, jak investovat do nemovitostí online. Chtějí vědět, jak snížit rizika spojená s touto formou investování. Z těchto důvodů jsme sestavili seznam největších omylů, kterých se investoři dopouštějí. Ukážeme vám, jak se jim vyhnout, abyste byli úspěšnější.

Nemovitostní crowdfunding nabízí velmi příznivý poměr rizika a výnosu ve srovnání s jinými možnostmi investování, jako jsou například akcie. Kromě toho má výhodu nízké volatility. Přesto všechno zde stále existuje riziko. Následující tipy Vám mohou pomoci dosáhnout vašich cílů a zároveň vám ušetřit čas, energii a peníze.

Sedm největších chyb, kterých se noví investoři při nemovitostním crowdfundingu dopouštějí:

  • Nedostatečný výzkum
  • Bez strategie
  • Očekávání rychlého zbohatnutí
  • Absence diverzifikace
  • Nadinvestování
  • Výběr nesprávných platforem / projektů
  • Vzdání se předčasně

1. Nedostatečný výzkum

Začneme nejběžnější a nejzávažnější chybou: nedostatkem výzkumu. Řádný výzkum je nutností pro všechny investory, nejen na trhu nemovitostí.

Když lidé kupují nový produkt, například televizi nebo mobilní telefon, tráví hodiny zkoumáním parametrů a nejrůznějších informací, jako jsou online recenze a srovnání. Totéž platí pro investice do nemovitostí. Nepodceňujte sílu výzkumu a mějte na paměti, že ne všechny platformy provádějí výzkum za vás. A i když ano, věnujte nějaký čas vlastnímu průzkumu. Tyto nezávislé informace mohou pomoci posílit, zda je investice tou, ve které chcete pokračovat, nebo se jí chcete vyhnout.

If you want to read more about the Biggest Mistakes of online real estate investors, go to our page , where you will find the full version in English.

Hodnocení: +9
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.