23.11.2020 2 minuty čtení

Retail parky skupiny CPI Property Group jsou kompletně obsazené

Největší vlastník retailových ploch v ČR, skupina CPI Property Group, dosáhla 100% obsazenosti svých českých a slovenských retail parků. Těch vlastní a provozuje v České republice celkem 19, na Slovensku se jedná o 9 areálů.

Všechny navíc v současné době sjednocuje pod jméno CityMarket. Poslední volná jednotka byla pronajata tento týden a potvrdila tak současnou rostoucí oblibu těchto regionálních nákupních areálů.

Retail parky patří mezi dlouhodobě oblíbený koncept nákupních areálů, a to jak u zákazníků, tak u prodejců. Nacházejí se zpravidla v menších městech, jejich společným rysem je dobrá dostupnost, možnost pohodlně zaparkovat a jednoduše a bezpečně si vyřídit všechny potřebné nákupy. Retail parky nemají společné prostory, vstup do prodejen je přímo z ulice, respektive z parkoviště.

„V našem portfoliu chápeme retail parky i jako skvělou alternativu obchodních center. Vidí to tak i mnoho našich nájemců, kteří mají díky retail parkům možnost být blíž svým zákazníkům. Naše areály mají optimální mix prodejen, který přitáhne zákazníky z blízkého okolí,“ uvádí Pavel Jirásek, vedoucí asset managementu retail warehouse a logistics v CPI Property Group.

V retail parcích tak zákazníci zpravidla naleznou prodejny se zbožím každodenní spotřeby, jako je drogerie, obuv, oblečení, elektronika, domácí potřeby a doplňky či sortiment pro chovatele. Zpravidla se jedná o obchody s rozumnou cenovou hladinou, které jsou u zákazníků velmi oblíbené.

Více ZDE: www.retrend.cz 

Hodnocení: +7
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.