Chcete pořádnou investiční show? Sledujte nás na Instagramu!
23.11.2020 2 minuty čtení

Louis Léger House je dokončen

Citlivá rekonstrukce historické budovy na Praze 2 je dokončena. Bytový dům pod názvem Louis Léger House, který se nachází v ulici Legerova nabízí 25 bytů, 4 komerční prostory a 4 garáže ve vnitrobloku.

Bydlení na Novém Městě je snem každého, kdo má rád život ve velkoměstě. Střed Prahy zaručuje, že budete v úplném centru všeho dění a ani na vteřinu se tu nebudete nudit.  

V rámci rekonstrukce byl vybudován nový výtah uvnitř domu.

 

Byty na této prestižní adrese s výbornou dostupností se vyznačují vysokým životním standardem, tato část města je zároveň velmi bezpečná. V okolí na vás čeká spousta divadel, galerií, kaváren, luxusních restaurací, klubů nebo míst, kde se dá aktivně sportovat.

Rekonstrukce původního schodiště. Doplněna původní dlažba a zábradlí.

 

Vstupy do bytů. Kombinace nových bezpečnostních dveří a původních prvků.

 

Nedaleko na vás čekají parky a relaxační zóny, určitě doporučujeme využít např.: Albertovské svahy, Kateřinskou zahradu, Botanickou zahradu, Vyšehrad, park Folimanka, procházku okolo potoka Botič který se vlévá do řeky Vltavy, dále Náměstí Míru, Karlovo náměstí nebo Tylovo náměstí, kde jsou pravidelně pořádané farmářské trhy.

Součástí standardu PREMIUM jsou třívrstvé dřevěné podlahy.

 

Na základě jedinečnosti tohoto místa vznikl projekt „Louis Léger House“ disponující celkem 25 luxusních bytových jednotek umístěných v secesní historické budově v Legerově ulici. Pro tento jedinečný a vkusný projekt jsme volili vybavení nejvyšší kvality PREMIUM, které odráží i jedinečnost samotné lokality. Součástí standardu jsou třívrstvé dřevěné podlahy, dlažby a obklady v mramorovém dekoru a vysoce kvalitní zařizovací předměty Villeroy&Boch.

Spací patra v některých bytech jsou vybudována na přání klientů.

 

Část bytů nabízí výhled do klidného vnitrobloku se vzrostlými stromy.

 

Koupelny s velkoformátovým obkladem a sanitou od Villeroy&Boch.

 

Garážová stání ve vnitrobloku domu.

 

Klidný vnitroblok se společným prostorem a možností dalšího využití.

 

Další projekty skupiny GARTAL naleznete na: www.gartal.cz 

Hodnocení: +5
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.