Chcete pořádnou investiční show? Sledujte nás na Instagramu!
20.11.2020 3 minuty čtení

Pilsner Urquell letos představil mimořádnou jedenáctou aukční lahev pro Centrum Paraple

Charitativní projekt Aukční lahve pro Centrum Paraple pořádá Pilsner Urquell již devátým rokem. Vždy v předvánočním čase je v aukci dražena limitovaná edice deseti lahví vyrobených v předních českých sklárnách podle návrhu nejlepších designérů.

Výtěžek z aukce každoročně putuje Centru Paraple, které i díky Aukčním lahvím Pilsner Urquell může zlepšovat a rozšiřovat služby pro lidi s poškozením míchy. Dosud dražby Aukčních lahví vynesly 11 milionů korun.

Letos vznikla mimořádně jedna lahev navíc, která je určena pro Centrum Paraple. Symbolizuje pomoc a podporu, hodnoty důležité v dnešní době více než jindy. Díky ní se letos do projektu může zapojit i veřejnost. Právě proto vznikla veřejná sbírka na portálu HitHit, jejímž prostřednictvím může pomoci opravdu každý a získat nejen dobrý pocit, ale i skvělé vánoční dárky.

Vyberte si z originálních pivních dárků od Pilsner Urquell a dalších partnerů projektu na serveru HitHit. Uděláte tím radost svým blízkým a zároveň přispějete na dobrou věc. Pro příznivce piva to může být zásoba Pilsner Urquell na celý rok nebo tradiční dárky v podobě roušek a tašek s logem Pilsner Urquell. Sportovní fandy může zase potěšit podepsaná hokejka z NHL nebo od Jaromíra Jágra, případně dresy českých reprezentantů s podpisy. A najdou se tu i luxusnější dárky, například lístky na premiéru Stardance, knihy podepsané Zdeňkem Svěrákem, skleněné produkty značky Moser nebo designové kousky od návrhářky Kláry Nademlýnské.

Jedenáctá lahev letos umožní veřejnosti zapojit se do projektu aukčních lahví

Symbolem sbírky na HitHitu je pivní lahev navržená Michalem Froňkem a vyrobená za pomoci dalších umělců a řemeslníků ze sklárny Moser, manufaktury Bohematic nebo plzeňských bednářů. Froněk se při tvorbě lahví inspiroval vznikem piva Pilsner Urquell, kdy na jeho počátku stála dohoda a spolupráce plzeňských právovárečníků a které je společným dílem zkušeného sládka, ale i mistrů sladovnických, chmelařů, bednářů a zástupců dalších řemesel. Mottem letošního ročníku je totiž spolupráce a solidarita.

Výtěžek z každoroční aukce putuje od počátku vzniku na podporu Centra Paraple. Stejně tak tomu bude i letos u sbírky na HitHitu. Tradiční předvánoční dražba 10 designových aukčních lahví Pilsner Urquell se pak bude konat 10. prosince na internetové televizi Mall TV. O tom, že je letos podpora potřebná možná více než v letech minulých, není pochyb.

Jedenáctá aukční lahev byla k vidění i na Designbloku

Vždy jsme se snažili získat maximální objem prostředků na naší činnost především poskytováním našich služeb a realizací nejrůznějších akcí. Letošní rok je ale výjimečný, způsobil utlumení činnosti i výpadek veřejných charitativních akcí na naši podporu. O to více si ceníme tradičních projektů, jako jsou aukční lahve Pilsner Urquell nebo letošní mimořádná sbírka na portále HitHit,“ vysvětluje ředitel Centra Paraple David Lukeš.

Do sbírky pro Centrum Paraple se můžete zapojit na serveru HitHit již dnes. Sbírka bude ukončena 10. prosince.

Designová kompozice letošní řady Pilsner Urquell aukčních lahví navržena Michalem Froňkem. Jedenáctá lahev pro Centrum Paraple stojí uprostřed
Hodnocení: +1
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.