2 minuty čtení

Svoboda & Williams pověřena prodejem bytů v Rezidenci Italská 8

Realitní kancelář Svoboda & Williams získala od developerské společnosti Pražské Rezidence exkluzivitu na prodej bytů v Rezidenci Italská 8, která vzniká rekonstrukcí činžovního domu z počátku 20. století, situovaného v Královských Vinohradech.

Historie činžovního domu v Italské 8 sahá do počátku 20. století, kdy vznikl pod taktovkou významného českého architekta Antonína Holečka. V současné době probíhá šetrná rekonstrukce celého domu, tak aby nový kabát budovy nezničil původní ráz staré stavby. Důraz bude kladen nejen na jednotlivé byty, ale i na společné prostory, které připomenou vznešenou atmosféru typického vinohradského domu. 

Po svém dokončení bude Rezidence Italská 8 tvořena celkem 25 byty převážně kompaktních dispozic 2 + kk a rozloze od 54 do 65 m2. Nejvelkorysejší jednotka 3 + kk, situovaná v půdním prostoru rezidence, disponuje podlahovou plochou 120 m2 a interiérem propojeným s terasou. Na byty orientované do klidného vnitrobloku plného zeleně navazují lodžie, jednotky v nejnižším podlaží pak rozšiřují privátní terasy. Byty s orientací do Italské ulice nabízejí výhledy do korun stromů, z vyšších podlažích se otevírá výhled na sousední vznešené domy. Zájemci si mohou vybrat ze tří standardů dokončení: Modern Black, Modern White nebo Vintage. Vybavení všech bytů v každém případě zahrne dubové podlahy, dřevěná špaletová okna, v koupelnách pak velkoformátovou keramickou dlažbu Graniti Fiandre a sanitu značek Grohe a Laufen.

Velkou předností Rezidence Italská 8 je její umístění v těsném sousedství náměstí Míru. Královské Vinohrady jsou vyhledávanou rezidenční oblastí, která spojuje blízkost centra města s příjemnou sousedskou atmosférou a množstvím zeleně. V blízkém okolí se nachází spousta populárních kaváren, bister a restaurací, Divadlo na Vinohradech či Národní muzeum.

Hodnocení: +7
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.