19.11.2020 2 minuty čtení

Rozšiřte investiční portfolio vašich klientů o faktury

Ke krátkodobým investicím u Rogera se vracejí jednotlivci, celé společnosti, banky nebo finanční experti, kteří tak zhodnocují prostředky svých klientů.

Roger Aukce je již několik let oblíbenou formou investice pro mnoho klientů. Proč? Protože se jedná o krátkodobé investice s průměrným výnosem 4,8 % p.a. bez limitů. K investicím u Rogera se vracejí jednotlivci, celé společnosti, banky nebo finanční experti, kteří tak zhodnocují prostředky svých klientů. 

Celý proces je online, jednoduchý a velmi rychlý. Registrace do řad investorů trvá 9 minut a pojištěných faktur v rozsahu desítek tisíc korun až jednotek milionů je nespočet. Investování do bonitních faktur je konzervativní forma investice s minimálním rizikem. Kdo by nechtěl mít tento zajímavý “kousek” ve svém investorském portfoliu? 

,,Jsme platební instituce s licencí od České národní banky a už máme ve fakturách s dlouhou splatností profinancováno více než 5 miliard korun. Přichází k nám mnoho investorů i z řad finančních poradců, kteří u nás zhodnocují kapitál klientů,” doplnil CEO Rogera Adam Šoukal. 

Fintech přináší i možnost investic v eurech, na kterých si často investoři takzvaně vysoutěží velmi zajímavý úrok, v průměru o 1 % p.a. vyšší než u korunových aukcí. 

Roger si v rámci vlastního oddělení řízení rizik prověřuje všechny potenciální dodavatele, i proto má na svém kontě jen 1,08 % problematických případů. A jak to celé probíhá? 

Výběr konkrétního obchodního případu je zcela na vás nebo na vašem klientovi, orientujete se podle výšky investice, výnosu, odběratele a jeho ratingového hodnocení nebo podle toho, zda je faktura pojištěná. Soutěžíte s ostatními investory a jak je zvykem, nejnižší nabízený úrok vyhrává. Obratem, třeba přes QR kód, posíláte prostředky do Rogera a zpátky se vám vrátí i s vysoutěženým úrokem, jakmile zaplatí odběratel. 

Čekáte na ono ,,ale”? Žádné nepřijde. A třešnička na dortu, která bude vás, investory, jistě zajímat, je aplikace Roger. Díky ní je investování ještě rychlejší a intuitivnější.

Hodnocení: +10
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
 • Zdravím, narazil jsem na Rogera nedávno, ale i přes přísun lidí z finančního sektoru a zatím velmi malé procento problémových plateb jsem celkem skeptický k tomuto druhu investice pro nejbližší měsíce až roky podobně jako v případě P2P půjček. Je zde již někdo, kdo Rogera aktivně využívá a podělí se o zkušenosti? V mém případě by mě nejvíce zajímal filtr - investice v CZK do 10k.

  0
  • Dobrý den,

   budeme rádi, když vám zde někteří investoři předají svoje zkušenosti s naší službou. Prozatím můžeme nabídnout naše reference, najdete je zde: https://www.roger.cz/reference/.

   Pokud máte konkrétní dotaz ohledně investic u Rogera, můžete se na nás obrátit zde v konverzaci nebo na info@roger.cz / +420 545 217 434

   Děkujeme za zájem!

   Tým Roger

   0