16.11.2020 2 minuty čtení

Svoboda & Williams exkluzivně nabízí byty v projektu Barrandez-vous

Realitní kancelář Svoboda & Williams byla developerskou společností Topestates exkluzivně pověřena prodejem bytů v rezidenčním projektu Barrandez-vous, který vyrůstá v atraktivní lokalitě na východním okraji Barrandova.

„V segmentu prémiových nemovitostí patří realitní kancelář Svoboda & Williams k jedné z nejlepších na českém trhu a my se rádi obklopujeme profesionály,“ říká Petr Teplý, spoluzakladatel společnosti Topestates. „Již v minulosti jsme společně kooperovali na projektech Barrandovská zahrada či Truhlárna, obdobně úspěšnou spolupráci očekáváme i nyní,“ dodává. 

Projekt Barrandez-vous vzniká jako rezidenční celek propojený s rozlehlým parkem, o jehož podobu se postará atelier Flera. Díky svému umístění tak spojí dostatek klidu a zeleně s moderním bydlením na dosah centra Prahy. Projekt utvoří dva bytové domy, jejichž architektonické pojetí umožní maximální využití prostoru a každému rezidentovi poskytne co nejvíc soukromí. Celkem 169 bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk navíc svým budoucím majitelům nabídne možnost zařídit si nový domov přesně podle svých představ. 

Interiér většiny bytů rozšíří exteriér: balkon, terasa či předzahrádka, opticky propojená s parkem vyplňujícím vnitřní prostor dvou bytových domů. Na byty umístěné v nejvyšších podlažích navíc naváže zelená střešní terasa, navržená rovněž atelierem Flera. Velkoformátová okna zaplaví hlavní obytné místnosti denním světlem a poskytnou výhledy do zeleně. Standardy dokončení dále zahrnou třívrstvé dřevěné podlahy ve třech barevných variantách, povrch lodžií z dřevěného roštu, jakož i a koupelny vybavené keramickou dlažbou, obklady ve velkém formátu a designovou sanitou. Ke každé jednotce bude možno dokoupit parkovací stání v podzemní garáži a sklep. 

Jelikož je projekt Barrandez-vous realizován jako koncept uceleného bydlení, v přízemí obou objektů bude vyhrazen prostor pro obchody a služby. Součástí parku bude běžecká trať a venkovní posezení pro trávení volných chvil s rodinou a přáteli. V pěší vzdálenosti se nachází Chuchelský háj nebo přírodní rezervace Prokopské údolí, budoucí rezidenti ocení i nedalekou stanici MHD, která poskytuje rychlé spojení se Smíchovským nádražím.

Stavba projektu byla zahájena v září tohoto roku a její dokončení je naplánováno na konec roku 2022.

Více informací o projektu.

Barrandez-vous | Nové byty na prodej na Praze 5
Rezidenční projekt Barrandez-vous
Hodnocení: +7
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.