Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
12.11.2020 6 minut čtení

3 slibné americké akcie s nízkou tržní kapitalizací: Zkusíte trefit jackpot?

Amazon, Google nebo Apple dnes nakupují davy. Ziskové firmy, které slibují zajímavý výnos. Co kdybyste si však tyto společnosti vyhlédli už krátce po jejich vstupu na burzu? Trefili byste jackpot. Co jste promeškali však lze dnes napravit.

Ze všeho chaosu, který se odehrál v letošním roce, přišel nový býčí trh. Investice do menších společností těžících ze strukturálních změn v ekonomice tak mohou v příštích letech vést k masivním výnosům.

Tři společnosti s nízkou tržní kapitalizací, které právě teď vypadají velmi zajímavě, jsou #Bandwidth (BAND), #Vroom (VRM) a #LiveRamp (RAMP). Pojďme zjistit o každé z těchto společností o něco více:

1. Bandwidth: Hledáte-li akcii se zaměřením na cloudovou komunikaci  

Akcie jako #Zoom nebo #Twilio se staly jedněmi z nejžhavějších v…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +22
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
 • jestli máte někdo chuť výslovně na spekulaci, podívejte se na UXIN. Čínská platforma taky pro prodej ojetin, aktuálně těžce stižená pandemií a měnící svůj byznys model, která je silně v červených číslech. Od q4 20 nicméně jsou vyhlídky příjmů z provozu cca o 400% vyšší než za předchozí kvartál. Tahle akcie bude mít brzy opět min. 2-3 Dollary

  0
 • Ahoj,můžeš mi říci jestli LiveRamp je v zisku? díky

  0
  • Ahoj Jirko, za letošek je firma minus 125milionů USA, loňský rok končila v miliardovém zisku... dobrý přehled o fundamentech amerických akci najdeš na Macrotrends (jestli neznáš, je to šikovnej zdroj informací) LiveRamp: https://www.macrotrends.net/stocks/charts/RAMP/liveramp-holdings/net-income

   +1
  • Ahoj,to je velmi zajímavé a hodně matoucí.jeden rok velký zisk a pak ztráta,to mi napovídá,že management firmy není dobrý,takové rozdíly by být neměli a ano máš pravdu,že více jak 1% do této firmy by se dávat nemělo.Čas ukáže jak to s touto firmou půjde dàle.

   0
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím