20.10.2020 3 minuty čtení

Prodej bytů v projektu Riviéra Rokytka na Praze 9 je zahájen

Developerská společnost GARTAL zahájila prodej bytů v novém projektu Riviéra Rokytka. Jak již název napovídá, nová budova bude stát nedaleko řeky Rokytka, a to v ulici Herdovská. Ta se nachází v klidné části vilové čtvrti v pražských Kyjích.

Budoucí obyvatelé domu se mohou těšit na nerušené bydlení na okraji tichého parku, které uspokojí i ty nejnáročnější. Projekt Riviéra Rokytka nabídne pouze 10 exkluzivních bytů. Samotná výstavba bude zahájena v červenci 2021 a její dokončení je plánováno na třetí kvartál roku 2023.

Bytový dům nabídne byty od velikosti 1+kk do 4+kk. Uspokojí tak jednotlivce i rodiny s dětmi. Všechny jednotky jsou vybudovány v nejvyšším standardu – Premium, samozřejmostí jsou tak například dřevěné podlahy, velkoformátové obklady či sanitární zařízení od výrobce Villeroy & Boch. K vybraným bytům budou vystavěny i zimní zahrady s orientací na jih. Projekt pak nabízí také zcela unikátní střešní byt s vlastním vchodem z výtahu o dispozici 4+kk a velikosti 174 m2, z čehož 57 m2 patří velké terase lemující obvod téměř celého domu. Byt je na patře sám, soukromí je tedy plně zajištěno. 

 

Velkou výhodou pro budoucí kupce bytů v projektu Riviéra Rokytka je, že první splátku kupní ceny bytu ve výši 15 % budou moci složit až po zahájení výstavby, která je plánována na polovinu roku 2021,“ upozorňuje Ing. Rostislav Petchenko, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti GARTAL. Běžně je doba složení této částky při nákupu nemovitosti do 10 dní od uzavření Smlouvy o budoucí kupní smlouvě. Pokud tedy rozhodnutí o nákupu učiní zájemci již nyní, mají více než půl roku na našetření prostředků či vyřešení zdrojů financování svého bydlení. Pod domem bude k dispozici také 13 parkovacích stání. 

 

Nízký počet bytů dohromady se soukromou zahradou o velikosti více než 400 m2 a prestižní lokalitou přinese budoucím obyvatelům domu záruku klidného bydlení. 

Projekt Riviéra Rokytka je díky soukromí, které nabízí, velmi vhodný pro rodiny s dětmi a doporučuji ho každému, kdo hledá bydlení na celý život. V blízkém okolí projektu již nebude vybudován žádný další dům,“ 

říká Ing. Rostislav Petchenko. Všechny bytové jednotky ve spodním patře budou disponovat soukromými předzahrádkami. Téměř celá jižní stěna domu bude osazena velkými posuvnými okny, která zajistí nadrozměrné výhledy do okolní zeleně. 

V rámci výstavby developer upraví i zanedbaný přilehlý park, ve kterém se nachází přírodní studánka. Z jedné části z něj vybuduje soukromou zahradu domu, z druhé veřejně dostupné odpočinkové místo s lavičkami. „Stávající park je neudržovaný, plný křoví, náletových dřevin a spodní vody. Jsme rádi, že máme možnost toto místo zútulnit, a zpříjemnit tak bydlení všem obyvatelům blízkého okolí,“ dodává Ing. Rostislav Petchenko.

 

Kromě parku se studánkou budou moci obyvatelé projektu Riviéra Rokytka vyrazit na procházku podél Kyjského rybníku či říčky Rokytka. V okolí je také veškerá občanská vybavenost. Nedaleko domu se nachází drobné obchody se smíšeným zbožím, restaurace, pediatr, zubní lékař i mateřská a základní škola. Za deset minut autem se místní dostanou do nákupní zóny na Černém Mostě. Zastávka autobusu se nachází 300 metrů od domu, nejbližší metro pak 10 minut autobusem. 

 

#Gartal #Bydlení #Investice #Novostavba #Praha #nemovitosti #prazskenemovitosti

Hodnocení: +14
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.