14.10.2020 3 minuty čtení

Turecko má nové naleziště zemního plynu v Černém moři

Nicméně, výzkum zmátl vládu kvůli územním sporům s Řeckem a Kyprem v oblasti Středomoří.

Nicméně, výzkum zmátl vládu kvůli územním sporům s Řeckem a Kyprem v oblasti #Středomoří.

Turecko očekává zvýšení odhadu množství zemního plynu v Černém moři. Podle přímých zdrojů, v následujícím týdnu budou zveřejněny nové pokyny jednání.

Vláda nastíní svůj přehled k nálezu 320 miliard metrů krychlových zemního plynu, který byl objeven v srpnu po dokončení průzkumných vrtů, uvedli občané, kteří nebyli jmenováni kvůli citlivosti nálezu.

Objev nového zdroje energie v Černém moři je zásadní pro obchodní bilanci Turecka, která je tažena dolů spotřebou téměř 50 miliard kubických metrů plynu, které země každoročně spotřebuje.

Vrtání do hloubky asi 4 500 metrů (15 000 stop) v zóně Tuna-1 proniklo do dalších dvou formací, které se zdají být slibné, uvedl minulý měsíc vysoký turecký energetický úředník. Druhá vrtná loď se pravděpodobně do oblasti přesune příští rok.

Ankara dramaticky rozšířila průzkum území Černém moře a sporných vod východního Středomoří. Snaží se najít významné energetické rezervy, které by zmírnily její silnou závislost na dovozu z Íránu, Iráku a Ruska, a podpořily tak jednu z největších ekonomik na Středním Východě.

Hledání zmátlo vládu kvůli územním sporům s Řeckem a Kyprem v oblasti Středomoří.

@JozoPeric, CapitalPanda 

 

#Řecko #Kypr #ZemníPlyn #Naleziště #Turecko #ČernéMoře #Středomoří

Upozornění na rizika: Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 58.04 % účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Obchodování s pákovými produkty, jako jsou CFD a FX, zahrnuje podstatné riziko ztráty a nemusí být vhodné pro všechny investory. Obchodování s takovými produkty je riskantní a může způsobit ztrátu celého investovaného kapitálu.

Právní status: CapitalPanda je registrovaná značka společnosti BCM Begin Capital Markets CY Ltd (dříve OX Capital Markets Ltd), kyperské investiční firmy (CIF), na kterou dohlíží a reguluje ji Kyperská komise pro cenné papíry a burzy (CySEC), má licenci CIF č. 274/15, se sídlem na adrese 39C ZINONOS, 3040 Limassol, Cyprus.

Hodnocení: +6
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.