Chcete pořádnou investiční show? Sledujte nás na Instagramu!
10.10.2020 6 minut čtení

4 kroky, díky kterým mohou mladí lidé porazit dluhy a začít budovat své bohatství i uprostřed recese

Hovořit v dnešní době, kdy miliony lidí přišly, přicházejí a dost možná ještě přijdou o práci, o efektivním budování bohatství od píky, může znít jako čirý nesmysl. Realita ale je, že se do toho dnes můžete pustit stejně dobře jako kdykoliv jindy.

Období recese a ekonomické krize je možná dokonce pro vybudování nějaké zodpovědné finanční vize pro budoucnost zcela ideální. Pokud ekonomika rok co rok jenom kvete a vše vypadá růžově a bezstarostně, je často mnohem náročnější přesvědčit se k tomu, aby člověk žil skromněji, větší část příjmů si odkládal stranou a myslel na pomyslná zadní kolečka.

Dnes se ale nacházíme v situaci, kdy si dobrovolně utahují opasky i ti nejbohatší, jelikož nikdo doopravdy neví, jak bude svět vypadat za tři, šest nebo dvanáct měsíců. Jeden by si tak mohl myslet,…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +28
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
 • Možná jsem nečetl všechno ale, jak tedy začít budovat své bohatství. Řekněme zřeknu se nějakého výdaje ve prospěch úspor (všeobecně), kam investovat, jaký obchod začít abych z 10000 Kč za měsíc měl ROCE aspoň 20 %?

  0
 • Nespletl se tady autor a nedal ke článku nadpis, který původně patřil k jinému článku? Vždyť titulek hlásá 4 kroky k budování bohatství v průběhu recese, ale článek je převážně o tom, jak se vypořádat se zadlužením. 

  Poslední dobou mám čím dál větší pocit, že se na Warengo více zaměřujete na vymýšlení clickbait nadpisů, ale už nikdo nekontroluje formální obsah článků pod nimi :( 

  0
  • @miroslavnovak Problém je v tom, že každý druhý mladý člověk je dnes zadlužený a nemá na účtu žádnou větší finanční rezervu. On ten titulek totiž hlásá, že jde o kroky, skrz které mohou mladí lidé ZAČÍT budovat bohatství. A nějak se ode dna člověk odrazit musí. Myslím, že zrovna dnes (i dle toho, co vidím a slýchám ze svého okolí) poměrně aktuální téma.

   0
  • Já nepopírám, že téma není aktuální a že třeba nemůže některým mladým (nebo i starým) pomoci, ale nadpis rozhodně nekoresponduje s textem. Schovávat se za jedno slovíčko ZAČÍT jen potvrzuje clickbait úvahu. A popravdě - kdybych byl v cílovce pro daný článek (mladý a zadlužený), tak bych rozhodně neklikal na článek o budování bohatství uprostřed recese. Zkrátka by mě nenapadlo, že bude hovořit o cestě k oddlužení.

   2
  • Díky za zpětnou vazbu, pro příště zvážím výmluvnější titulek.

   2
Doporučené příspěvky
11 minut
7 minut
6 minut
14 minut
7 minut
8 minut
5 minut
7 minut
5 minut
6 minut
4 minuty
6 minut