Chcete pořádnou investiční show? Sledujte nás na Instagramu!
08.10.2020 2 minuty čtení

Jak vybrat dobrou kryptosměnárnu a top 5 nejoblíbenějších

Jaké jsou hlavní otázky, které byste si měli položit při výběru kryptosměnárny? A jak dopadlo srovnání několika nejoblíbenějších?

Podporuje kryptosměnárna nákupy z České republiky / Slovenska?

Některé kryptosměnárny jsou zaměřeny pouze na určité trhy a stává se, že pro nás Evropany není možné využívat služeb dané burzy. Stejným způsobem to někdy funguje i naopak. Na webových stránkách kryptosměnárny si vždy zkontrolujte, zda je Česká republika / Slovensko mezi podporovanými zeměmi. 

Jaké jsou platební možnosti?

Je možné platit kartou, hotově, bankovním převodem, nebo jen digitální měnou? Vyberte takovou kryptosměnárnu, která podporuje vámi preferovaný způsob platby a z toho vyplývající úroveň anonymity.

Jaké jsou poplatky?

Určitě si budete chtít ověřit, že poplatky nejsou zbytečně vysoké a jsou odůvodněné. To můžete zjistit srovnáním konkurenčních platforem. Můžete také použít naši tabulku se srovnáním vybraných kryptosměnáren níže.

Je kryptosměnárna dostatečně zabezpečená?

Bezpečnost je jeden z nejdůležitějších faktorů, které by neměly být opomíjeny. Začíná stránka směnárny na HTTPS nebo HTTP? V tomto případě volte pouze ty, které začínají na HTTPS. Nabízí bezpečný login s dvoufázovým ověřením (2FA)? To jsou dva základní parametry které je potřeba zjistit.

Které kryptoměny můžete nakoupit?

Jaké různé kryptoměny jsou v nabídce? Zvažte své priority a vyberte si takovou kryptosměnárnu, která nabízí ty kryptoměny, které chcete koupit. Aktuální informaci naleznete vždy na webových stránkách kryptosměnárny.

Srovnání vybraných nejpopulárnějších kryptosměnáren:

 

Závěr

Nejlépe ze srovnání vychází platforma Changelly, pokud netrváte na rozhraní v českém jazyce. Nabízí velmi přátelské a snadné uživatelské rozhraní spolu s vysokou úrovní zabezpečení díky skutečnosti, že neuchovává aktiva na účtech, a proto není náchylná k útoku hackerů. K dispozici je také široký výběr kryptoměn. 

 

Zdroje:

platonlife.com

coinbase.com

hitbtc.com

changelly.com

simplecoin.eu

5nej.cz

finex.cz

cryptoburzy.top

investopedia.com

#investice #investovani #kryptomeny #kryptosmenarny #platonfinance #platoncoin

Hodnocení: +6
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.