02.10.2020 1 minuta čtení

Svoboda & Williams byla exkluzivně pověřena zprostředkováním pronájmu bytů v rezidenčním projektu Fragment

Nabídku nájemního bydlení v Praze významně rozšíří ambiciózní projekt Fragment, který vzniká ve spolupráci developerské společnosti Trigema se studiem Qarta architektura a umělcem Davidem Černým.

Zprostředkováním pronájmu 140 prémiových bytových jednotek byla exkluzivně pověřena realitní kancelář Svoboda & Williams. Výstavba projektu byla zahájena 1. října slavnostním poklepáním základního kamene.

Fragment symbolizuje první vlaštovku odvážných projektů, které mají potenciál oživit současnou pražskou architekturu. Samotná podoba budovy odkazuje na původní poslání lokality Invalidovna a vytváří pomyslný můstek mezi historií a současností – její tvar totiž ztělesňuje ležící postavu, která je ošetřována majestátními sochami Davida Černého. Jednotlivé obytné místnosti budou mít podobu opakujících se modulových bloků, díky čemuž bude reliéf stavby zdálky působit roztříštěným dojmem.

K atraktivitě Fragmentu přispívá i lokalita, která byla pro realizaci vybrána – objekt vznikne naproti národní kulturní památce Invalidovna u parku Kaizlovy sady, tedy jen 200 metrů od stanice metra B Invalidovna.

Hrubá stavba budovy bude hotová do konce příštího roku. Kolaudace a uvedení budovy do provozu proběhne ve druhé polovině roku 2022. Investorem, developerem a stavebníkem projektu je skupina Trigema.

Více informací o projektu Fragment.

 

 

 

 

Hodnocení: +7
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.