29.09.2020 2 minuty čtení

Recenze brokera NAGA, sociální obchodování, burzovní výhled a co hýbe trhy

V burzovním světě se pořád něco děje! Na to nejzajímavější se teď společně podíváme.

V burzovním světě se pořád něco děje! Na to nejzajímavější se teď společně podíváme.

Jakýpak FED, Powell nebo Trump, ale hope mode ohledně vakcíny proti Covidu a brzké schválení dalších free money pro Američany ženou akciové trhy opět nahoru.

Týdenní videokomentář

 

Na indexu SP500 jsme byli svědky celkem 4 týdnů zakončených v červených číslech. Páteční seance z minulého týdne ovšem naznačila, že na číslo 5 zřejmě nedojde.

Akciový index se z pohledu technické analýzy odrazil od silné supportní úrovně a dobrou náladu mezi investory podpořily pozitivní zprávy kolem vakcíny a podpůrného balíčku pro US ekonomiku zasaženou koronakrizí.

Jen málokdo by neuznal, že akciové trhy i US ekonomika nyní stojí na tištěných dolarech. Jakmile bychom byli svědky stahování likvidity z trhu, chuť investorů nakupovat by zřejme velmi rychle opadla.

Další vývoj na akciových trzích je nyní v rukách republikánů a demokratů, kteří se musí dohodnout na výši další finanční injekce.

V minulém týdnu jsme také mohli zaznamenat neobvyklou aktivitu velkých spekulantů (Non-Commercial) na indexu NASDAQ. Jejich obrat do stavu tzv. silně net short je nezvyklý, překvapivý a klidnému spaní investorů také nepřidá.

 

To a dalších 9 zajímavých událostí komentuji v týdenním videokomentáři.

Analýzu zlata a pozvánku na webinář najdete na TradeCZ.

 

Sociální obchodování s NAGA

Broker NAGA je CFD broker, u kterého nakoupíme fyzické akcie i kryptoměny. K nákupu kryptoměn využijeme kryptoměnovou burzu NAGAX a coiny schováme v kryptoměnové peněžence NAGA.

To, čím se však snaží NAGA na českém trhu prorazit, je sociální obchodování. Tedy možnost kopírovat ostatní obchodníky, sdílet své postřehy a učit se od ostatních traderů a investorů.

Myšlenka skvělá, provedení velmi dobré... A realita? Tak na to jsem vytvořil recenzi :)

 

Recenze brokera NAGA na TradeCZ

 

#tradecz #petrplechac #naga #forex #akcie #investovani

Hodnocení: +9
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.