Sdílejte své investiční zkušenosti!

Staňte se členem komunity Warengo a začněte tvořit obsah, který bude ostatním investorům pomáhat na jejich cestě. Je nás už 17 528.

Zaregistrovat se

14.09.2020 4 minuty čtení

Co dělat s penězi, které jste v poslední době neutratili a víte, že je nebudete v nejbližší době potřebovat?

Pokud se vám v posledních několika měsících podařilo ušetřit nějaké peníze, možná přemýšlíte, jak s nimi ideálně naložit. Možností máte hned několik.

Uvidíme, co přinesou měsíce následující, doposud však koronavirová krize velké dopady na pracovní trh nepřinesla. Je však otázkou, co další měsíce omezení v rámci cestovního trhu a pohostinství těmto podnikům přinesou.

Kromě nepříjemností, která veškerá opatření obnášela, mohla také přinést jedno skryté pozitivum. Díky omezením v oblastech zábavy, restauratérství či cestování, jste mohli také nějaké peníze v posledních měsících ušetřit. Pokud tomu tak skutečně je, můžete uspořené finance využít následujícím způsobem:

1.…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +14
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
 • S bodem 3 nemohu úplně souhlasit. Jsou investiční nástroje, které s klidem doporučuji klientovi na horizont do 5-ti let a s výnosem vyšším než je inflace. Na tak dlouhý horizont bych určitě peníze na spořícím účtu nenenechával. Tam mají být peníze jako železná rezerva max. na 1 rok.

  0
  • Dobrý den @PigiFin, určitě je možné, že takové produkty existují, nejsem finanční poradce a můj hlavní fokus je spíše na investice. Nic moc mě, ale na takto krátký horizont nenapadá...Možná stavební spoření, tam se asi přes inflaci dostaneme, vlastně bez rizika. Můžete mi rozšířit obzory 😉

   0
  • Pošlete mi na sebe mail nebo telefon a mužeme to probrat. jiri.pihera@pigifin.cz

   0
  • Dobrá @PigiFin . Posílám mail. Díky 

   0
Doporučené příspěvky
10 minut
6 minut
4 minuty
3 minuty
4 minuty
2 minuty
4 minuty
5 minut
9 minut
5 minut
5 minut
7 minut