04.09.2020 2 minuty čtení

Byty na Nové „Nuselské“ začnou už brzy vydělávat

Hodnota nemovitostí se průběžně zvyšuje. Jednou z aktuálně výhodných možností, kam své prostředky investovat, představují byty v rezidenčním projektu Nová „Nuselská“.

Do konce tohoto roku bude dokončen další z projektů Chytrého bydlení. Díky tomu, že se stavba bytového areálu Nová „Nuselská“ chýlí ke svému závěru, lze už brzy počítat s tím, že vám začne nový byt vydělávat. Většina expertů hovoří jasně: zatímco hodnota peněz spíše klesá, u nemovitostí je to přesně naopak. Jejich hodnota se průběžně zvyšuje. Průměrné sazby hypoték navíc v posledních měsících klesají. To vše vytváří z nového bytu společnosti Trigema zajímavou investiční příležitost.

Ve čtyř až šestipatrových budovách Nové „Nuselské“ jsou stále naštěstí některé z jednotek ještě k dispozici. Pro budoucí pronájem jsou podle odborníků vhodné zejména ty jedno, dvou a třípokojové. Ty nejmenší jsou s podlahovou plochou od zhruba 35 m2. Pořídit si je můžete již za zhruba 4 miliony korun. Výměra dvoupokojových je více než 57 m2. U třípokojových je to pak od 80 do více než 100 m2. V případě, že byste měli zájem o byt čtyřpokojový, lze počítat s podlahovou plochou až necelých 120 m2.

Budoucí nájemci budou moci na Nové „Nuselské“ využívat vesměs byty, kde nebudou chybět například chybět vzduchotechnické jednotky s rekuperací a přípravou pro inteligentní ovládání bytu. Celý areál bude navíc energeticky velmi úsporný. Průkaz energetické náročnosti všech budov bude proto také ve třídě B.

Pro všechny rezidenty areálu bude připravený zelený uzavřený vnitroblok. Vedle zeleně zde budou i lavičky a další odpočinkový mobiliář.

Stavba areálu, který je ohraničen ulicemi Nuselská, V Horkách a Kloboučnická, vyrůstá přímo naproti stoupající ulici Na Jezerce na místě bývalých Nuselských mlékáren.

Další informace naleznete na adrese www.byty-nusle.cz.

Hodnocení: +13
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.