02.09.2020 3 minuty čtení

Zamyšlení nad tím, co nás čeká a nemine

Začalo září, dovolené už pomalu končí a před námi se rýsuje podzimní obchodní sezóna. Na jednu stranu se těším do pracovního procesu plného plánování, domlouvání schůzek, jednání, vyjednávání a připravování podkladů..,

Na druhou stranu se mi vůbec nechce opouštět toto malebné prostředí v zapadlé horské vesničce, kde lišky dávají dobrou noc a osel nám hýká za barákem.

Vše co jednou začne musí i skončit. Život jak jej vnímám já je několik různých vln, které se různě mohou křížit.., takže je na čase aby něco skončilo proto aby něco jiného mohlo začít.

Právě v tuto chvíli se připravuji nejen na novou obchodní sezónu, ale jak to tak vypadá tak i na nový bullmarket v oblasti kryptoměn - “Haleluja”, miming, trading, business developing, a samozřejmě oblast vzdělávání a edukace.

Tento rok se nám vývoj na kryptoměnovém trhu kryje s Corona krizí a tak dochází k poměrně velkému nárůstu zájmu o bitcoin a kryptoměny obecně.

Jak jsem již zmínil koronakrizi, ta přinesla obrovskou dávku nejistoty výpadku příjmů a některé společnosti situaci nepřežily a nepřežijí.., tak jako některé pozice a pracovní místa. Společnosti které chtějí reagovali hned na jaře, nicméně stále ještě není pozdě na automatizaci vnitřních procesů či na změnu marketingové strategie z důvodu odlišného chování vaší cílové skupiny.

Včera jsem začal pořádně procházet mé sociální sítě co nám svět dal nového. Vlastně nic, na Linkedinu se sbírají bludišťáci ve stylu víc pruhů víc Adidas, na Twitteru se hrotí extrémní případy a srážky učitelek s dětmi či rodiči. Na FB je to standardní hospodská diskuze kde antivaxmatky věří na aktivaci nanobotů ukrytých v koronaviru pomocí 5G…, takže jediný progress je ten, který uděláme my sami, tedy v mém případě já sám..

V rámci pokroku se můžeme v sobotu potkat na akci chaincamp.cz, kde mám přednášku na téma Od startupu k business developingu, aneb fuckup jako příležitost k růstu nejen z pohledu obchodního, ale i osobnostního. Zároveň ukážu, které NLP techniky jsem použil a jak. 

Když se nad tím tak zamýšlím, jediné, co mi zbývá v rámci příprav udělat, je plán, což je přesně ta část, do které se mi nechce, protože jakmile bude hotový, vím, že se jej budu držet… opět a zase soustředění na cíl, krok za krokem. Najít, zavolat, zjistit potřeby a požadavky, poslat nabídku a tak stále dokola.. plus jednotlivé projekty, které připravuji. 

Každopádně nás všechny čeká kopec velké zábavy a je jen na nás, jestli o Vánocích budeme slavit vítězství, nebo sčítat ztráty.

Hodnocení: +12
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
  • Je to jen na nás, hawk 🙏

    0
  • Ještě že na Warengo nesbíráme bludišťáky a pruhy Adidas, nehrotíme extrémní případy a nevedeme hospodské diskuze o aktivaci nanobotů v koronaviru skrz 5G. 🙏😅

    0