Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
 • Za mě určitě co-working nebo kavárna, kde lidi okolo mě taky pracují, jak píše Michal. Doma nedokážu být na 100% produktivní. Popřípadě knihovna, pokud se člověk musí maximálně soustředit.

  1
 • Dobrá otázka. Sám nevím slight_smile Doma mi to vyhovuje kvůli ušetření času za dojíždění, ale na druhou stranu doma nevydržím být maximálně produktivní tak dlouho. Což je ale možná dáno tím, že nemám úplně samostatnou místnost, kde bych měl naprostý klid. Takže jednou bych se chtěl dostat k tomu, abych měl doma (anebo v těsné blízkosti domova - tzn. max 5 minut pěšky) vlastní místnost, kde můžu mít svůj (ne)pořádek. Co ty? Jestli jsi to dobře pamatuji, tak jsi tu jednou psala něco o kavárně a sluchátkách se zvuky deště, je to tak? slight_smile

  3
  • Přeju ti, aby se to co nejdřív poštěstilo. slight_smile Jo! Nejlépe pro mě funguje změna lokací. Třeba půlku práce udělám doma a na druhou půlku si jdu sednout do kavárny. slight_smile Když jsem dřív dělala z kanclu, svádělo mě to k prokrastinaci. Ale možná to bylo způsobené spíš tím, že mě ta práce tolik nebavila.

   2