author
Tomáš Durčák
@tomasdurcak
Populismus - Věda 1:0. Pan ministr má kuráž, já bych si ty mrtvé děti na triko nevzal. Jako další by tam pan Vojtěch měl mít na stole zrušení povinného očkování od zhruba stejné lobbistické skupiny, tak uvidíme. Ale když už děláme ty kroky zpět, možná se podaří opět zlegalizovat, aby extrakci zubů mohl kromě zubaře provádět i kovář jako v minulosti. smile Za mě pokud s tím matka i otec souhlasí, ať si rodí třeba v chlívě na pelesti, ale pokud dojde k nějakým komplikacím a bude nutné zavolat sanitku, aby nakonec přežila aspoň matka, nechal bych to dotyčné zaplatit.
Hodnocení: +8
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
 • V tom s tebou nesouhlasím. Myslím, že když porodní asistentka dostane 100 tisíc pokutu za to, že pomáhá u domácího porodu, je to zhovadilost. Ne to, když ji nedostane.

  0
  • V tomhle se obávám, že se spíš shodneme. Jak jsme psal, mně to v principu nevadí, takže i pokuta je nesmysl. Ale pokud někdo u porodu doma bude pak chtít mít i lékaře, nebo bude nucen spěšně volat záchranku, měl by si to následně i zaplatit (jestli se o náklady potom podělí s porodní asistentkou, nebo ne, už je věc každého :D).

   0
 • Některý věci jsou prostě mimo mé chápání...

  2