#externiasistentka
author
@virtualniasistentka

Klíčem k tomu, abyste měli za stejnou dobu hotovo víc práce, je některé úkoly delegovat na někoho jiného. Schopnou pomocnicí se pro vaše podnikání může stát vhodná virtuální asistentka, která se specializuje právě na ty úkoly, jež zrovna potřebujete zpracovat. Přečtěte si, co vše už v dnešní době můžete delegovat na virtuální asistentky. Protože ta škála všech možných úkolů je opravdu pestrá.

#podnikani #delegovani #prace #onlineasistentka #virtualniasistentka #externiasistentka #timemanagement

Hodnocení: +2
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author
@virtualniasistentka

Rok 1996. Celosvětová internetová síť čítá na 55 milionů uživatelů a jejich počet narůstá raketovou rychlostí. A v hlavě třiatřicetileté Američanky Anastacie Brice se začíná rodit představa o administrativní asistentce, která může pracovat odkudkoliv na světě, pro různé klienty kdekoliv na světě. Jak vznikla první virtuální asistentka?

#podnikani #byznys #virtualniasistentka #inspirace #uspech #prace #externiasistentka

Hodnocení: 0
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author
@officetogo
Krize může být pro vaše podnikání riziko, ale i neopakovatelná příležitost. Nenechte si ji protéct skrz prsty. Využijte výzvy, které aktuální situace přináší, ve prospěch svého byznysu! Jak? Pár konkrétních tipů máme v článku.👇 http://officetogo.cz/novinka-je-pro-vas-aktualni-krize-hrozbou-nebo-prilezitosti #asistentka #externiasistentka #virtualniasistentka #office #prilezitost #vyzva #byznys #business #vasepodnikani
Hodnocení: 0
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.