#Bumerang
author
@cleverity

Ano, poštovní služby (e-maily) tady byly dříve než Internet, tak jak jej známe dnes. Takže je to taková "fosilie" v kontextu převratných věcí v IT. Teď #Basecamp představil hey.com aneb Imbox. Já jsem také už fosilie, a tak popravdě mám rád #Gmail. Robustní služba, která vesměs dělá to co potřebuji. Samo, spousta věcí by se dala vylepšit. Tak jsem si tento týden na základě podnětů udělal tuto hračku (viz. levý panel). Inspirace #Bumerang, guru Pavel Minář atd. Kolo už prostě nevymyslím.

 

Každopádně mám k tomu pár tipů - od automatické spuštění odpalu a příjmu všech zadržených e-mailů v čase, který mě vyhovuje. Třeba po obědě:) Anebo blokace atomového červeného tlačítka "! Uvolni všechny zadržené e-maily!" dokud nevložím #heslo typu: "Dobro je prisjetiti se da prividno prav prut prema cilju predstavja u stvari pravodlivo krivudanje".

 

To by mohlo být dostatečně motivační k odolání pokušení. A proč to vše? Email vás jako jiné podněty dokáže rozptylovat. A tak jej vyřizujeme ve vhodnějších časech. Při tom schránku třídíme.... Povídám o tom třeba na školeních. Tak mě napadá, chtěli byste článek?

 

Tento obrázek nemá žádný alternativní popisek

photo
Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.