author

Ahoj lidi, pokud by někoho zajímal projekt Emirex Defi - projekt decentralizovaného financování úvěrů, hypoték a dalších produktů mímo zlodějské poplatky Fiat monetárního systému, mohu poslat náhled jak se z toho dá velmi zajímavě profitovat. Funguje to obdobně jako Zonky - lidi půjčijí lidem, jen ne ve Fiat měnách, ale v Kryptu. Tedy zásadně levnější finanční služby pro klienty a hlavně nesrovnatelně vyšší úroky pro investory než Zonky nabízí, samozřejmě včetně jištění kryptem. Pište si případně do komentáře nebo na freedom2017@seznam.cz o info. Zašlu na mail. Aleš.

photo
Hodnocení: +3
author
Michal Wilfling
@WilaTheWarrior

Ahoj Lidi, je tu nekdo z vas, kdo v roce 2009 kupoval Bitcoin?

Hodnocení: +3
author
Patrik Kudláček
@PatrikKudlacek

Nakupuje někdo #kryptoměny přes #revolut? Koukám, že nabídku pomalu rozšiřuje... Já si ho zřizoval kvůli levným měnovým konverzím. Přemýšlím, jestli ho využívat více. Co myslíte? 🤨

Hodnocení: +5
author
Tomáš Durčák
@tomasdurcak

#Kryptomeny nacházejí pod hrozbou růstu inflace nové fanoušky.

Hodnocení: +4
author
Václav Šíma
@VasekSima

Tuším, že se to už jednou probíralo, ale opakování je matka moudrosti. Dávejte si prosím pozor na scam Bitcoin Code nebo Bitcoin Revolution. Dnes jsem narazil na fake stránky iprima.cz. Tvářili se naprosto totožně a byl zde rozhovor (vymyšlený samozřejmě) s Petrem Kellnerem, který strašně vychvaluje službu Bitcoin Code a samozřejmě nechyběly pod článkem fake profily z FB, které to strašně chválili. Samozřejmě to je šméčko až do Vesmíru a Google by měl těmto reklamám dávat stopku (minimálně majitelé webů to mohou ovlivnit). Věřím, že drtivá většina z nás tady dokáže tohle prokouknout. Ale i tak si dovolím apelovat, abyste ke svým investicím přistupovali s rozumem a vyhnuli se podobným podvodům, které na první pohled mohou možná vypadat skvěle. :)

Hodnocení: +7
author
Lukáš Krajánek
@lukaskrajanek

Mrkněte na analýzu Bitcoinu od Jakuba Kralovanskýho (@Trader20) 😊

Hodnocení: +5
author
Natálie Schejbalová
@natalieschejbalova

Robert Kiyosaki a jeho host expert na kryptoměny Anthony Pompliano se tady baví o budoucnosti kryptoměn a podle nich by z Bitcoinu mohlo být další zlato.

Hodnocení: +4
author
Lukáš Krajánek
@lukaskrajanek

Přijde TikTok s vlastní kryptoměnou? 🤔

Hodnocení: +6