author
Lukáš Charvát
@lukascharvat

Okej, dva boháči se začínají přetahovat o TOP donate na CZ streaming scéně, a vše se samozřejmě udává jen a pouze u Agraeluse. Neskutečná výhra pro našeho největšího streamera...

Za poslední cca 2 týdny tedy Agraelus dostal od TomaLincolna 50 000 Kč, poté ho překonal LastGameBlitz (velmi známý Agraelův donator) se 70 000 Kč, nyní ho opět překonal TomLincoln s neskutečnými 100 000 Kč.

A víte co teď asi můžeme očekávat...

author
Lukáš Charvát
@lukascharvat

V době, kdy jsou remaky a remastery populárních her trendy, se právě naplňuje sen všech hráčů! Česká hra Mafia: The City of Lost Heaven byla minimálně v Česku nejžádanějším remakem a teď už víme, že se ho dočkáme. Příští týden by měly být potvrzeny leaknuté informace.

Naše streamery čekají na konci léta žně... slight_smile

(UPDATE: původní odkaz hází 404ku, tak ▼▼▼)
https://www.czc.cz/geek/ceska-mafia-se-docka-remaku-v-ramci-mafia-trilogy/clanek

author
Lukáš Charvát
@lukascharvat

Skvělý (zejména pro laiky) a přitom stručný rozhovor s Martinem Kabrhelem, který vám popíše důvody, proč do svého nového profesionálního esport týmu Entropiq s partnery plánuje vkládat desítky milionů Kč ročně.

"V ČR je ten potenciál úměrný velikosti trhu, ale esport bude takový fenomén, že se bude poměřovat se sporty, jako jsou fotbal nebo lední hokej."