author
Matěj Pohorský influencer
@Pohorsky_Matej

Wim Hof posunul biohacking na další úroveň, nad jeho schopností ovládnout vlastní fyziologické procesy kroutí hlavou i věda.

Opravdu jsme otroky vlastního těla? Wim Hof nás učí, že můžeme silou vůle ovlivňovat své fyziologické procesy | Warengo

Spousta z nás žije v domnění, že některé procesy jsou automatické a ovlivníme je jen stěží, meditací sice můžeme dojít ke zklidnění, ale bránit se třeba chladu prostě neumíme. Jenže to není tak úplně pravda, vědci potvrdili, že vůlí dokážeme cokoli.

https://warengo.com
author
Tomáš Durčák influencer
@tomasdurcak

#COVID19 není nemoc riziková pouze pro staré lidi. První studie případů nakažených lidí z Číny ukazují, že do potenciálně kritické skupiny spadají také lidé, jež mají problém se srážlivostí krve, lidé s diabetem 1. či 2. typu a lidé s kardiovaskulárním onemocněním. #koronavirus

Coronavirus: Risk of death rises with age, diabetes and heart disease

People who have the new coronavirus are more likely to die if they are older or show signs of sepsis or blood clotting problems, suggests a study of patients in two Wuhan hospitals

https://www.newscientist.com
author
Tomáš Durčák influencer
@tomasdurcak

#JoeRogan zkusil měsíc jíst jenom maso. Kromě zlepšení jeho autoimunitní choroby a zhubnutí měl prý "úžasně hodně energie". Názory? Vím, že podobný úspěch u nás s touhle dietou slavil #PetrMara, kterému to tuším taky pomohlo s jeho autoimunitní nemocí. #carnivore #jidlo

Joe Rogan on Instagram: “Carnivore diet update: lost 12 pounds, feel amazing. Lots of aches and pains went away, and I have improvements in my vitiligo. I’m…”

578.8k Likes, 23.9k Comments - Joe Rogan (@joerogan) on Instagram: “Carnivore diet update: lost 12 pounds, feel amazing. Lots of aches and pains went away, and I have…”

https://www.instagram.com
author
Tomáš Durčák influencer
@tomasdurcak

Taky na vás při práci svítí infračervené světlo, abyste si regenerovali buňky? #JackDorsey #Twitter #biohacking

Jedno jídlo denně a ledové vany? Rituály CEO Twitteru Jacka Dorseyho vás šokují | Warengo

Aby se z vás stal jeden z nejúspěšnějších podnikatelů světa, musíte být připraveni své vizi něco obětovat. Ale Jack Dorsey pravděpodobně obětuje víc než většina.

https://warengo.com
author
Tomáš Durčák influencer
@tomasdurcak

Jak vypadá nejefektivnější #detoxikace mozku?

Jak si zaručeně vyčistit hlavu? Vědci odhalili návod na detoxikaci vašeho mozku! | Warengo

Zapomeňte na detoxikační kůry! Nástroj, kterým spolehlivě zbavíte svůj mozek toxinů, má každý z nás dávno doma, ale nikdo mu nepřikládáme dostatečnou váhu. Pojďme se na chvíli ponořit do světa vědy a medicíny! P.S. Ideální článek pro insomniaky.

https://warengo.com
author
Tomáš Durčák influencer
@tomasdurcak

Kimči je hit, ale naše české kvašené zelí bych rozhodně nezatracoval. Na zimu jako zeleninová příloha místo čerstvé zeleniny (která je drahá a nic moc, protože není sezóna, takže jen z dovozu) nebo pojídání Cčka naprostá pecka, naši předci věděli, co dělají. Teda pokud vám nevadí aroma.

Zvyšte svou energii a uzdravte své střevo pomocí korejské kvašené zeleniny kimči - Mirapa.cz - Blog pro zdraví

Bylo to kimči, starověké fermentované super probiotické jídlo, které jedli tisíce let. A to mě přimělo podívat se na vědu. Doslova přes noc...

https://www.mirapa.cz
author

Tak jsem si poprvé pořídil ghee a začínám si dělat každé ráno svojí verzi bulletproof coffee. Praxe s ranním nejezením se mi osvědčila, výkony i psychika šly nahoru. Zkusím tedy nyní po ranních BCAA, green mixu a matcha zařadit také kávu smíchanou s kokosovým olejem a přepuštěným máslem ghee. Samotné to však nedávám, takže si do toho přidám plnotučné mléko. Dvě takové kávy si dám kolem 9 až 10 hodiny dopoledne, což by mi mělo umožnit protáhnout "půst" a vydržet déle ve flow, kterého jsem díky rannímu půstu schopen dosahovat. Odpoledne a navečer bude pokračovat normální, ale stále zdravá!, strava. Uvidím za měsíc, jaké budou výsledky. #biohacking #bodyhack #zdravi #flow #vykon

author
Tomáš Durčák influencer
@tomasdurcak

Jak po bujaré noci champagne bojujete s bolehlavem a dalšími příznaky toho, že jste možná měli o skleničku víc, než by bylo zdrávo? Zvlášť, pokud musíte fungovat nebo dokonce pracovat necktie?

Mně funguje magnesium pill + dobrý černý čaj coffee. V zimě občas dávám i Cčko, protože alkoholem zhuntovaný organismus má slabší imunitu a vyrazit do zimy a mezi lidi s opicí je dobrý způsob, jak něco chytit sneezing_face.

photo
author
Tomáš Durčák influencer
@tomasdurcak

#spanek #zdravi

Nemáte dostatek spánku? Tato nová studie prokázala, že svému mozku způsobujete doslova otravu | Warengo

A zase ten spánek. Ale tentokrát je to vážně důležité, takže než vám řeknu, abyste víc spali, trochu vás postraším tím, co se ve vaší hlavě děje, když spíte málo. Když svému mozku nedáváte šanci očistit se od toxinů, které způsobují i Alzheimera.

https://warengo.com