@warengo
Pro sledování či spojení s uživatelem se prosím
přihlašte nebo zaregistrujte.
author
Warengo
@warengo
photo

67. setkání skupiny Bilderberg: Zúčastní se šéf Microsoftu, Peter Thiel i Trumpův zeť

Bilderberg. Ten název v mnohých vyvolává pochybné pocity a myšlenky na "Nový světový řád" či Ilumináty. Setkání konající se pravidelně už od roku 1954 jsou však nyní mnohem transparentnější, než tomu bylo v minulosti, a tak je možné se seznámit nejen s probíranými tématy, ale také se samotnými účastníky.

Hodnocení: +9
author
Warengo
@warengo
#hashtagy hotovo, v pravém sloupci nyní můžete sledovat #trendy
Hodnocení: +4
author
Warengo
@warengo
photo

Vegetariánský hamburger? Zatím se nemáme o čem bavit, říká McDonald´s

Uměle vytvořené maso na rostlinné bázi se v posledních měsících stalo obrovským hitem a firmy jako Impossible Foods či Beyond Meet berou trhy útokem. Volání zákazníků už vyslyšely také některé fastfoodové řetězce, jen ten největší zatím odolává a před světem tají informaci o tom, kdy by mohl s podobnou nabídkou přijít.

Hodnocení: +9
author
Warengo
@warengo
photo
play

Do byznysu musíte dát stejnou vášeň, jako do závodění, říká Danica Patrick

Danica Patrick není žádná křehká žena do domácnosti. Ačkoli měří pouze metr a sedmapadesát centimetrů, již od útlého věku je zvyklá bojovat s muži, zejména pak na poli motosportu. Za svou kariéru získala několik prvenství a stala se například první ženou, která závodila v prestižní americké sérii NASCAR. S tím je nyní konec a Danica se pustila naplno do podnikání. Jaký je její přístup?

Hodnocení: +11