@vladimirbuta
Pro sledování či spojení s uživatelem se prosím
přihlašte nebo zaregistrujte.
author
Vladimír Buťa
@vladimirbuta
Hezký den všem,
pracuji na stanovení funkčních benefitů a užitků naší platformy pro nový segment zákazníků - velké podniky s desítkami či stovkami poboček. Od stávajících zákazníků již zpětnou vazbu máme, ale rád bych získal také názor od lidí z branže, kteří se s platformou Yext (v ČR Mext) doposud nesetkali. Hledám zájemce z řad marketingových nebo exekutivních pracovníků firem s řadou poboček (typicky banky, retail, auto, zdravotnictví), kteří by přijali pozvání na dobrou předvánoční snídani, při které bych představil ve stručnosti platformu a její funkcionality a popovídali bychom si o tom, co vás na ní nejvíce zaujalo a které benefity zavnímáte jako klíčové.
Nejedná se mi v žádném případě o prodejní "předváděcí" akci, chci jen slyšet názory nezatížené nutností koupit/nekoupit nebo naší "provozní" slepotou
Více info případně do zprávy.
author
Vladimír Buťa
@vladimirbuta
Jak jste na tom se sledováním zákaznické zpětné vazby - recenzí, hodnocení, komentářů apod.? Zajímají mě konkrétní zkušenosti jak z malých, tak velkých firem. Před pár týdny byla práce s recenzujícími zákazníky a reputací firem jedním z ústředních témat na konferenci Onward v New Yorku. Zákaznický servis okamžitě reagující na přidaná hodnocení, porovnávání jednotlivých poboček a obchodů, doporučení, jak správně a na jaké recenze odpovídat, využívání nástrojů na aktivní získání hodnocení po nákupu... to byly témata, na které byl největší "nával".
U nás v ČR, když o tom s někým mluvím, tak mám pocit, že kromě pár vyjímek každý bere tuto "disciplínu" jako spíš obtěžující, než jako nástroj pro zvýšení tržeb a zlepšení zákaznické zkušenosti..
Jaký je váš názor? Používáte nástroje na sledování? Vyhodnocujete pravidelně, jak je vaše firma vnímaná?
Díky