@tomasdurcak
Pro sledování či spojení s uživatelem se prosím
přihlašte nebo zaregistrujte.
author
Tomáš Durčák influencer
@tomasdurcak

“This airplane is designed by clowns who in turn are supervised by monkeys.” - Tihle už prostě ani nemají čas popadnout dech. Jsou jednu další velkou katastrofu od stavu, kdy bude lepší tu firmu raději rovnou přejmenovat.

'Damning' Boeing messages reveal efforts to manipulate regulators of 737 Max

Documents show Boeing employees boasted about bullying regulators to approve the 737 Max without requiring simulator training.

https://www.cnbc.com
author
Tomáš Durčák influencer
@tomasdurcak

A přesně proto si princové odjakživa brali princezny z královských rodin. Aby otázka služby národu vůbec neexistovala, protože k ní oba byli vedeni již od malička. Ještě že to nenapadlo Williama, to by zřejmě královna nepřežila. Jinak jestli je pravda, co se píše v britském bulváru, že to s nimi královna ještě chtěla probrat a prosila je, aby informaci do té doby nezveřejňovali, načež ji stejně zveřejnili, přijde mi to jako celkem smutné chování vůči své babičce bez ohledu na to, jestli je, nebo není královna.

Hanba, nevděk rozmazlenců, hodnotí veřejnost rozhodnutí Harryho a Meghan - Novinky.cz

Ostudné jednání, nevděk, drzost a nepromyšlenost. Těmito slovy hodnotí veřejnost oznámení vévody a vévodkyně ze Sussexu Harryho a Meghan, že přestávají plnit role v královské rodině. Nad záměrem, že budou oba pracovat, aby se stali finančně nezávislými,…

https://www.novinky.cz
Ve skupině Biohacking
author
Tomáš Durčák influencer
@tomasdurcak

Kimči je hit, ale naše české kvašené zelí bych rozhodně nezatracoval. Na zimu jako zeleninová příloha místo čerstvé zeleniny (která je drahá a nic moc, protože není sezóna, takže jen z dovozu) nebo pojídání Cčka naprostá pecka, naši předci věděli, co dělají. Teda pokud vám nevadí aroma.

Zvyšte svou energii a uzdravte své střevo pomocí korejské kvašené zeleniny kimči - Mirapa.cz - Blog pro zdraví

Bylo to kimči, starověké fermentované super probiotické jídlo, které jedli tisíce let. A to mě přimělo podívat se na vědu. Doslova přes noc...

https://www.mirapa.cz