@PatrikKudlacek
100K Jsem otevřen investičním příležitostem
Pro sledování či spojení s uživatelem se prosím
přihlašte nebo zaregistrujte.
author
Patrik Kudláček
@PatrikKudlacek
photo

Návod: Jak proměnit návštěvnost webu ve skvělé prodejní výsledky?

Úspěch každého e-commerce podnikání závisí na konverzi návštěvníků stránek v zákazníky. Velké investice do placených reklam, marketing na sociálních sítích nebo obsahový marketing sice mohou přinést vaší stránce návštěvnost, ale vysokou míru konverze zaručit nemohou. Jak tedy motivovat návštěvníky stránek k provedení objednávky?

Hodnocení: 0
author
Patrik Kudláček
@PatrikKudlacek
photo

Ronaldo v Juventusu: víte co může udělat s akciemi klubu příchod jednoho hráče?

Jeden z nejúspěšnějších hráčů fotbalové historie vyvolal v Turíně opravdovou fotbalovou horečku. Ronaldo není v Juventusu ještě ani týden a klub už prodal dresy s jeho jmenovkou na zádech v hodnotě 1,4 miliardy korun, to však není všechno. Klub také registroval více než milion nových fanoušků na sociálních sítích, a především akcie fotbalového klubu zaznamenaly nárůst o nevídaných 40 procent. Kdy jste naposled něco podobného zaznamenali?

Hodnocení: +1
author
Patrik Kudláček
@PatrikKudlacek
photo

Americký miliardář Marc Lasry: Bitcoin by mohl do tří let dosáhnout 40 000 dolarů

Nejnovějším přírůstkem do rodiny podporovatelů Bitcoinu je spoluzakladatel investiční společnosti Avenue Capital Group spravující aktiva ve výši 9,6 miliardy dolarů. Lasry věří, že má cena Bitcoinu potenciál dosáhnout 40 tisíc dolarů v příštích několika letech, neboť se v současnosti stává běžnějším a přístupnějším aktivem pro každodenní investory.

Hodnocení: 0
author
Patrik Kudláček
@PatrikKudlacek
photo

Největší selhání a chyby světových investorských es

Chybovati je lidské, a ačkoliv mnoho z později zmíněných osob považujeme takřka za polobohy, je investování stále do značné míry ovlivněno lidským úsudkem, který vždy být správný nemůže. Podívejte se jakých chyb se dopustili persony jako Bill Gates, Warren Buffett, John Bogle a další.

Hodnocení: 0
author
Patrik Kudláček
@PatrikKudlacek
photo

Chcete zbohatnout? Pak se zaměřte na fintech

Fintech je rychle rostoucí odvětví, ze kterého jsou bez nadsázky nadšení, jak drobní podnikatelé, tak ředitelé nadnárodních společností. Nové technologie mají potenciál změnit způsob, jakým v současnosti provádíme finanční transakce, čímž by se mohlo stát mnoho lidí velmi bohatých.

Hodnocení: 0
author
Patrik Kudláček
@PatrikKudlacek
photo

Kryptoměny jako prostředek směny: Která má největší uplatnění?

Není žádným tajemstvím, že většina mainstreamových ekonomů nemá o kryptoměnách příliš valné mínění. Nejenže podle nich vytvořily Bitcoin, Ethereum a další „největší bublinu v historii“, nemůžou být ani seriózním směnným prostředkem nebo dobrým způsobem jak ukládat kapitál, díky obrovské volatilitě.

Hodnocení: 0