@PatrikKudlacek
Pro sledování či spojení s uživatelem se prosím
přihlašte nebo zaregistrujte.
author
Patrik Kudláček
@PatrikKudlacek
photo

Chcete být nejzajímavější osobou jakékoliv konverzace? Těchto 5 technik stoprocentně zabere

Přijdete na společenskou akci, kde se většina lidí mísí a networkuje u baru. V jednom rohu místnosti však něco upoutá váš pohled. Všimli jste si hloučku lidí, který se shromáždil kolem jedné osoby. Sice moc nehovoří, jako by je ale přitahovala do své blízkosti. Vidíte spoustu úsměvů, souhlasného přikyvování a něco co zní jako zajímavý a vzrušující dialog…

author
Patrik Kudláček
@PatrikKudlacek
photo

Výplatní páska v Bitcoinech? Proč ne

Situace, kdy začnou společnosti nabízet svým zaměstnancům mzdy a výplaty v kryptoměnách by se dala považovat za počátek skutečného přijetí. Nejdříve se tak pravděpodobně stane v prostředí technologických společností a blockchainových start-upů. Předpoklad je však jasný, tím že obdržíte svou mzdu v kryptoměně, budete mít větší kontrolu nad tím, co se s vašimi penězi stane.

author
Patrik Kudláček
@PatrikKudlacek
photo

Podívejte se, jak Čína skupuje Evropu

Již více než dekádu čínští politici a podnikatelé vyhledávají po celém světě investiční příležitosti se zdánlivě bezednou peněženkou v ruce. Od Asie přes Afriku, Spojené státy a Latinskou Ameriku těžko ignorovat fakt, že Čína potvrzuje své postavení světové velmoci. Méně očividná a o to více nebezpečná, je však stále se rozšiřující čínská stopa v Evropě.

author
Patrik Kudláček
@PatrikKudlacek
photo

Huawei vystřídalo Apple na místě druhého největšího prodejce smartphonů

Poprvé za sedm let neobsadily společnosti Samsung a Apple prvních dvě pozice na celosvětovém žebříčku prodejů smartphonů a gratulovat si může Huawei. Jihokorejský gigant, který obvykle dominuje prvním třem čtvrtletím roku se na první pozici udržel. Huawei se však podařilo pokořit Apple, který většinou dominuje čtvrtletí závěrečnému.