@PatrikKudlacek
Pro sledování či spojení s uživatelem se prosím
přihlašte nebo zaregistrujte.
author
Patrik Kudláček
@PatrikKudlacek
photo

Jak pracovat z domova efektivně?

Práce z domova už dnes není devízou pouze osob na volné noze. Zejména startupy poskytují svým zaměstnancům velmi flexibilní pracovní dobu, a tak se může pravidelně stávat, že lidé pracují z pohodlí domova, aniž by museli někam chodit. Na první pohled zní práce z domova úžasně, ale přináší sebou rovněž několik nemalých výzev mezi než patří i otázka zdraví.

author
Patrik Kudláček
@PatrikKudlacek
photo

Jak si zorganizovat čas? 6 tipů, které vám zaručeně pomohou

Budování byznysu není žádný med. I když pomineme to nejdůležitější – zisk, máte stále celou řadu věcí, které je potřeba udělat. A aby toho nebylo málo, každý vyřešený problém zpravidla způsobí, že se objeví několik dalších, které jste doteď ani neviděli. Dříve či později proto i ti nejzapálenější podnikatelé, kteří pracují 12 hodin denně, zjistí, že takhle to dál nejde. Jenže jak na tenhle bludný kruh vyzrát?

author
Patrik Kudláček
@PatrikKudlacek
photo

Chcete být nejzajímavější osobou jakékoliv konverzace? Těchto 5 technik stoprocentně zabere

Přijdete na společenskou akci, kde se většina lidí mísí a networkuje u baru. V jednom rohu místnosti však něco upoutá váš pohled. Všimli jste si hloučku lidí, který se shromáždil kolem jedné osoby. Sice moc nehovoří, jako by je ale přitahovala do své blízkosti. Vidíte spoustu úsměvů, souhlasného přikyvování a něco co zní jako zajímavý a vzrušující dialog…

author
Patrik Kudláček
@PatrikKudlacek
photo

Výplatní páska v Bitcoinech? Proč ne

Situace, kdy začnou společnosti nabízet svým zaměstnancům mzdy a výplaty v kryptoměnách by se dala považovat za počátek skutečného přijetí. Nejdříve se tak pravděpodobně stane v prostředí technologických společností a blockchainových start-upů. Předpoklad je však jasný, tím že obdržíte svou mzdu v kryptoměně, budete mít větší kontrolu nad tím, co se s vašimi penězi stane.

author
Patrik Kudláček
@PatrikKudlacek
photo

Podívejte se, jak Čína skupuje Evropu

Již více než dekádu čínští politici a podnikatelé vyhledávají po celém světě investiční příležitosti se zdánlivě bezednou peněženkou v ruce. Od Asie přes Afriku, Spojené státy a Latinskou Ameriku těžko ignorovat fakt, že Čína potvrzuje své postavení světové velmoci. Méně očividná a o to více nebezpečná, je však stále se rozšiřující čínská stopa v Evropě.