@PatrikKudlacek
Pro sledování či spojení s uživatelem se prosím
přihlašte nebo zaregistrujte.
author
Patrik Kudláček
@PatrikKudlacek
photo

Hledáte odborníka na marketing? Inspirujte se britskou královskou rodinou

Velká část světa hledí na britskou královskou rodinu s otevřenými ústy. Je obdivována davy a rovněž hojně propírána bulvárem. Ale kromě pompézních svateb a dalších událostí byste se měli zaměřit i na něco jiného. Ostrovní monarchové využívají účinné marketingové a PR strategie, z nichž se lze leccos přiučit.

author
Patrik Kudláček
@PatrikKudlacek
photo

Jak efektivně využívat víkend? Inspirujte se 5 úspěšnými osobnostmi

Říká se, že úspěšní lidé mimo jiné o víkendu plánují, co budou dělat v nadcházejícím týdnu. A skutečně tomu tak je, nicméně nic není třeba přehánět. Spousta prosperujících podnikatelů i investorů také odpočívá, ať již aktivně či pasivně. Někteří se také ještě před plánováním následujících dnů věnují hodnocení toho, co se během pracovního týdne stalo, což také určitě není od věci.

author
Patrik Kudláček
@PatrikKudlacek
photo

4 životní návyky, které vás zaručeně dovedou k úspěchu

Kolem lidské snahy o úspěch vzniklo doslova celé odvětví. Napsala se celá řada knih, pořádají se motivační konference. Proces sebezdokonalování však nevyžaduje vyčerpání horentní sumy peněz s cílem získání patentovaného návodu na úspěch. Cestu k vašemu lepšímu já představuje pouze pár malých změn.

author
Patrik Kudláček
@PatrikKudlacek
photo

5 otázek, které byste si měli položit, než investujete do blockchainu

Jak roste oblíbenost blockchainu stoupá i důležitost vzdělávání investorů v této oblasti. Se stovkami nových projektů vznikajících každý týden může být poměrně složité oddělit zrno od plev. Ne každý projekt může být z logiky věci úspěšný. Aby byla situace ještě komplikovanější, mnoho projektů přichází s nabídkou tokenů (kryptoměny neběžící na vlastním blockchainu), které dobrodinci používají především k získání finančních prostředků.

author
Patrik Kudláček
@PatrikKudlacek
photo

Hudbou si z domova vydělává statisíce, přitom zpívá o lidském vyměšování

Pyšní se 73 různými uměleckými jmény, nazpíval 19 tisíc písní, vše provozuje ze suterénu svého domova, a kromě toho se stará o své dvě děti. Seznamte se s Mattem Farleyem, který pracuje na plný úvazek ze svého domu v Massachusetts a vydělává peníze tím, že nahrává písně a zveřejňuje je na placených hudebních platformách, jako jsou Spotify, iTunes a Amazon Music Unlimited.

author
Patrik Kudláček
@PatrikKudlacek
photo

Víte, jak se Amazon stává novým Applem?

Když Steve Jobs odhalil před více než jedenácti lety v červnu 2007 první model iPhone slíbil, že změní trh s mobilními telefony tím, že vloží tři zařízení do jednoho (iPod, mobilní telefon a internetové komunikační zařízení). Jeho prorocká slova se naplnila, vezmeme-li v úvahu, že úspěch Applu dnes stojí a padá právě s úspěchy jeho smartphonu.