nature
Business Success approved
@businessSuccess
Pro sledování či spojení s uživatelem se prosím
přihlašte nebo zaregistrujte.
author
Business Success approved
@businessSuccess

Na pondělí 11. března 2019 jsme pro vás připravili další podnikatelské setkání Exec Club.

Téma březnového Exec Clubu bude tentokrát zaměřeno na MEZIGENERAČNÍ VZTAHY VE FIRMĚ. Problém nebo příležitost?

O své zkušenosti na toto téma se s vámi podělí Petr Cieslar (KOMERSIA AUTO s.r.o.), Robert Štěrba (Robert Štěrba a spol. , spol. s r.o.), Martina Zacharová (PAS s.r.o.) a Lukáš Berka (Perfect World s.r.o.)

https://www.success.cz/management/exec-club/

„Exec club“ je podnikatelský klub pořádaný za podpory Business Success, spol. s r.o. Tento klub je určen podnikatelům a vedoucím pracovníkům z celé České republiky, kteří se chtějí vzájemně setkávat a sdílet mezi sebou své zkušenosti. Slovo „Exec“ je zkratka anglického slova „executive“, což znamená v překladu „vedoucí nebo výkonný pracovník“. Slovo „Club“ je anglický výraz pro české slovo klub, jehož význam je „organizace, spolek pro rozvíjení společenských styků“.

Posláním tohoto klubu je sdružovat všechny podnikatele a vedoucí pracovníky z celé České republiky, kteří se snaží hledat úspěšné postupy při vytváření a řízení organizací a kteří se chtějí pravidelně setkávat a vzájemně si předávat zkušenosti získané při aplikaci manažerských nástrojů a postupů ve svých podnikatelských aktivitách.

Exec Club

Posláním tohoto klubu je sdružovat všechny podnikatele a vedoucí pracovníky z celé České republiky, kteří se snaží hledat úspěšné postupy při vytváření a řízení organizací a kteří se chtějí pravidelně setkávat a vzájemně si předávat zkušenosti získané při…

Business Success, spol. s r.o.
author
Business Success approved
@businessSuccess
photo

Profesionál v prodeji

Opravdu platí, že aby byl člověk úspěšným obchodníkem, musí na to mít vlohy od narození? Bohumil Kuba tuto skutečnost popírá, protože on sám nikdy obchod nechtěl dělat. Co ho přivedlo k tomu, že obchod dělá a je v něm navíc již více jak 20 let velmi