Bransonovy aerolinky jdou s dobou, létající dámu nahradí genderově pestřejší postavy

Doba se mění a byznys s ní

Aerolinky Virgin Atlantic britského miliardáře Richarda Bransona upraví design svých letadel. Tolik známá létající dáma s britskou vlajkou, která letadla zdobila celých 35 let, bude nahrazena pěti novými postavami. Ty mají lépe reprezentovat "moderní Británii".
Virgin Atlantic
Virgin Atlantic

Daley, Meera, Oscar, Rey a Zadie, tak se jmenují nové postavy, které na přední části letadla nahradí spoře oděnou dámu s britskou vlajkou. Styl však zůstane stejný, postavy budou i nadále spoře oděny a v rukách ponesou britskou vlajku.

„Věřím, že představením těchto nových ´Létajících ikon´ umožníme lidem z různých komunit, aby se u nás cítili jako doma, ať už jak zákazníci, tak i jako zaměstnanci,“ uvedl Nikki Humphrey, viceprezident lidských zdrojů Virgin Atlantic .

Přečtěte si také
O důstojnosti s Richardem Bransonem
Moudrá slova zakladatele Virgin

První z těchto ikon se začnou na letadlech Virgin Atlantic objevovat v průběhu tohoto roku, jako první se jich dočkají čtyři nové Airbusy A350–1000.

Není to však jen výměna obrázků na letadlech. Aerolinky Richarda Bransona prochází v současné době výraznou proměnou, která má za cíl zvýšení diverzity v celé firmě, obsazení více vědoucích pozic ženami, zaměstnávání více příslušníků etnických minorit a také snížení rozdílů mezi platy mužů a žen.

Nové ikony, které budou zdobit letadla Virgin Atlantic:

Vstupte do světa Warengo, je to zdarma.
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
  • Také si nemyslím, že je potřeba toto téma tolik prosazovat. Zbytečně to podle mě vyvolá pocit tlaku na většinovou společnost. Ta je přitom podle mě z velké části naprosto tolerantní.

    1
  • Nevím, přijde mi, že na to zbytečně moc tlačí.

    0
Nejnovější články