Zbavte se prokrastinace jednoduše díky "Minutovému pravidlu"

Konec věčného odkládání

Pokud už jste ve svém umění prokrastinace pokročili tak daleko, že nejste schopni ani přečíst knihy zabývající se skoncováním s prokrastinací (sic!), máme pro vás jednoduchý návod, jak začít dělat pokroky a této zákeřné nemoci moderní doby se zbavit jednou provždy.
Jedna minuta = velká změna
Jedna minuta = velká změna

Co je aktuálně vaším největším cílem? O čem sníte? Jaká velká výzva před vámi leží? Chcete napsat velkolepý tisícistránkový epos? Uběhnout maraton? Naučit se španělsky? Pokud chcete v životě něčeho dosáhnout, nepochybně před sebou máte neustále nějakou výzvu.

A jak vám to jde? Neskončí to náhodou každý den tak, že místo psaní eposu, trénování na maraton či učení španělštiny ležíte na posteli a projíždíte fotky na Instagramu? Nemusíte si to však vyčítat. Pouze velmi malé procento výjimečných lidí dokáže bez problémů naskočit na vlnu flow a naplno se ponořit do plnění svého velkého cíle.

Jakkoli můžete pro svůj cíl hořet vášní, jeho velikost váš může zároveň natolik děsit, že se práci na něm budete podvědomě bránit. Kromě mnoha knih však existuje také jedno velmi jednoduché pravidlo, které vám pomůže přestat s otálením a pustit se do práce.

Ještě nejste členy? Zaregistrujte se, je to zdarma

+ bonus 22 praktických tipů, jak okamžitě zlepšit váš život i byznys
Kniha
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas
s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
* povinné údaje
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

Nejnovější články